Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka wprowadza kolejny hit do sprzedaży. Zarezerwuj sobie czas, kolejki do kas niemal pewne
Konrad Karpiuk
Konrad Karpiuk 10.07.2020 02:00

Biedronka wprowadza kolejny hit do sprzedaży. Zarezerwuj sobie czas, kolejki do kas niemal pewne

Biedronka robi promocję
CC0

Biedronka oferuje sprzęt kuchenny w promocyjnych cenach

Biedronka promocję rozpocznie od czwartku 9 lipca. Nie w każdym sklepie będą dostępne produkty w promocyjnych cenach, dlatego w razie problemów ze znalezieniem produktu, warto sprawdzić inne placówki. W promocji będzie gofrownica, którą będzie można zakupić w cenie 69,90 zł. Do wyboru będą dwa kolory, miętowy oraz kremowy. Oprócz tego wybrać będzie można wzór płytek, jeden ze standardową foremką do gofrów, drugi pozwalający na robienie ich w kształcie zwierząt. Drugim przecenionym produktem będzie blender fitness, pozwalający robić soki z owoców i warzyw. Ma być sprzedawany w Biedronce za 79,90 zł. Według danych technicznych ma dwie regulacje prędkości, tryb pulsacyjny oraz moc 350 W. 

Promocja jest limitowana

To jednak nie koniec, w ofercie znajdziemy również inne produkty, które przydadzą nam się w domu, oraz przede wszystkim w kuchni. Biedronka będzie oferować także adapter na płytę indukcyjną oraz pokrywki uniwersalne. 

Niższe ceny mają obowiązywać do 22 lipca. Wyjątkiem będzie sytuacja, w której wcześniej skończą się zapasy, co jest bardzo prawdopodobne, biorąc pod uwagę jak silne emocje potrafią budzić promocje w Biedronce.