Fot. Jakub Kaminski/East News, Warszawa, 255.03.2020. Epidemia koronowirusa. Pierwszy dzien zaostrzonej kwarantanny. N/z kolejka przed sklepem Biedronka
Jakub Kaminski/East News
Autor Stanisław Węgrowski - 10 Kwietnia 2020

Poważne utrudnienia w Biedronce. Sieć nie wytrzymuje natłoku chętnych do zakupów

Biedronka wprowadziła wczoraj sprzedaż online z dostawą do domu za pośrednictwem Glovo. Jednak zamówień jest tak dużo, że aplikacja przestała je przyjmować.

Biedronka sprzedaje online

W czwartek 10 kwietnia Biedronka ogłosiła, że rozpoczyna współpracę z aplikacją Glovo. W efekcie klienci mogą robić zakupy online w Biedronce, a za dostawę do domu odpowiadają pracownicy hiszpańskiej aplikacji. Sam koszt dostawy to 9,99 zł.

Biedronka poinformowała, że na zakupy online nie ma konkretnych limitów wagowych, jednak waga zakupów nie powinna przekraczać fizycznych możliwości dostawcy. Kupując za pośrednictwem Glovo obowiązują te same ceny i promocje, które są w sklepach sieci Biedronka.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Dzieci płakały, widząc, co policja robi z tatą, który zabrał je na spacer. Nagranie pojawiło się w sieci

Czas realizacji zamówienia od chwili jego złożenia do momentu dostawy ma zajmować nie więcej niż godzinę, w zależności od pory dnia i lokalizacji, jednak - jak zaznacza Biedronka - w okresach większej liczby zamówień czas oczekiwania na dostawę może się nieznacznie wydłużyć. Zamówienia będą przyjmowane w godzinach od 10 do 22.30.

Biedronka i Glovo nie wytrzymują obciążeń

Wygląda na to, że rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Jednak zainteresowanie usługą chyba przerosło możliwości firmy Glovo. Jak podaje portal bankier.pl, aplikacja przestała działać.

Aplikacja Glovo wstrzymała przyjmowanie zamówień. “Z powodu dużego zainteresowania nie jesteśmy w stanie przyjmować nowych zamówień. Spróbuj ponownie za kilka minut” - taki komunikat wyświetla się w aplikacji podczas próby złożenia zamówienia z sieci Biedronka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znany warszawski raper trafił do aresztu. Ciążą na nim poważne zarzuty
  2. Jest prosty sposób na ograniczenie ryzyka zarażenia bliskich w Wielkanoc. Wiele osób o nim zapomina
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Pierwszy region na świecie, który pokonał koronawirusa. Media: nie ma już ani jednego przypadku

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News