Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Tłusty Czwartek 2021. Biedronka zaprezentowała swoją ofertę
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 10.02.2021 01:00

Tłusty Czwartek 2021. Biedronka zaprezentowała swoją ofertę

Biedronka przygotowała przepyszną ofertę z okazji Tłustego Czwartku
biznesinfo.pl

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie pączki znajdziemy w Biedronce

  • Ile zapłacimy za pączki w Biedronce

  • Jaką ofertę przygotował Lidl

Biedronka kusi ofertą na Tłusty Czwartek

Z okazji Tłustego Czwartku Biedronka przygotowała ofertę składającą się z pączków tradycyjnych marki własnej Słodka Kraina, bez dodatku sztucznych aromatów, barwników, ale to nie wszystko. Miłośnicy słodkich łakoci będą mieli do wyboru wiele innych wypełnionych nadzieniem po brzegi smakołyków. W tegorocznej ofercie sieci znalazło się aż 16 rodzajów tłustoczwartkowych produktów: klasyczne pączki z marmoladą, pączki z nadzieniem waniliowym i orzechowym, a także donuty z posypką.

- Polacy kochają Tłusty Czwartek. W końcu to idealna okazja, aby bez większych wyrzutów sumienia osłodzić sobie dzień. Co roku w naszych sklepach sprzedajemy masę słodkich wypieków – w 2020 roku było to ponad 17 milionów pączków i donutów w całym „tłustoczwartkowym” tygodniu. W tym roku przygotowaliśmy dla klientów nie tylko wyjątkowe produkty, ale i specjalne promocje. Stawiamy przede wszystkim na jakość, smak i tradycję, dlatego polecamy, chociażby pączki Słodka Kraina. Wyróżnia je skład – są bez dodatku substancji konserwujących i barwników, do ich przygotowania użyto wyłącznie naturalnych aromatów, a w dodatku są smażone tradycyjnie, na smalcu. Warto też wiedzieć, że nadzienie pączka, przygotowano z polskich owoców - zachęca Adam Lalewicz, młodszy menedżer ds. rozwoju jakości i kontroli marki własnej w Biedronce.

Konkurencyjna cena

Pączki w Biedronce będzie można kupić tanio jak nigdzie indziej. Cena opakowania 12 sztuk pączków z marmoladą (65g) to jedynie 2,99 zł, czyli 25 groszy za sztukę. Pączki Słodkiej Krainy będą dostępne w wersjach: z marmoladą wieloowocową i lukrem oraz z marmoladą wieloowocową i pudrem dekoracyjnym. Za 6 sztuk (80 g) zapłacimy 55 groszy za sztukę.

Klienci będą mogli spróbować także pączków w kształcie serca z nadzieniem malinowym (1,99 zł/szt.), pączków z powidłami i skórką pomarańczową (1,99 zł/szt.) czy pączków z nadzieniem o smaku wiśniowym lub różanym (1,99 zł/szt.).

To jednak nie wszystko, w Tłusty Czwartek kupujący, którzy zdecydują się na zakupy przez aplikację Glovo, będą mogli skorzystać z darmowej dostawy przy zakupach za minimum 10 zł.

Oferta Lidla

Biedronka nie jest jedynym sklepem, który odrobił pracę domową i przygotował się na Tłusty Czwartek. W Lidlu już od 8 lutego można wybierać z oferty ponad 22 rodzajów pączków i donatów.

"Zdecydowanym hitem Cukierni Lidla jest pączek premium z nadzieniem wiśniowym w lukrze lub z nadzieniem jagodowym w polewie mlecznej (2,99 zł/ 120 g/ 1 szt.). Klienci w ofercie znajdą także pysznego pączka nadziewanego kremem czekoladowym (1,99 zł/ 88 g/ 1 szt.), nadziewanego pączka Wedel (2,49 zł/ 85 g/ 1 szt.) czy też klasycznego pączka z nadzieniem wieloowocowym w niskiej cenie dnia" - zachęca Lidl.

Ponadto pączki w Lidlu będzie można w dowolny sposób miksować i pakować do specjalnego kartonika, który przy zakupie czterech sztuk otrzymamy gratis.

Tagi: Biedronka