Biedronka wprowadza udogodnienia dla turystów wypoczywających nad morzem
Biedronka/Biuro Prasowe
Autor Radosław Święcki - 1 Lipca 2020

Biedronka uruchamia specjalne pojazdy. Biedronkobusy same zawiozą cię na zakupy

Biedronka wprowadza ułatwienia dla klientów wypoczywających nad Bałtykiem. Wśród nich znalazł się m.in. Biedronkobus, który zawiezie na zakupy turystów wypoczywających w Łebie.

Biedronka z atrakcjami dla turystów

Biedronka podkreśla w komunikacie prasowym, że w sezonie wakacyjnym w nadmorskich miejscowościach ruch klientów w sklepach sieci wzrasta średni aż o 130 proc. Sieć przypomina ubiegłe lato, gdy sklep w Mielnie odwiedziło w sezonie blisko ćwierć miliona klientów, czyli trzykrotnie więcej niż zazwyczaj. W związku ze spodziewanym dużym ruchem także i w tym roku, Biedronka wprowadza rozwiązania, które mają na celu zwiększenie klientom komfortu zakupów.

Zakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemówZakup tych marek aut lepiej przemyśl dwa razy. Na 100 aut nawet 250 zgłoszonych problemówCzytaj dalej

- W tym roku spodziewamy się, że ruch w nadmorskich miejscowościach będzie jeszcze bardziej wzmożony w porównaniu do poprzednich lat. Aby zapewnić naszym Klientom bardziej przyjemne, atrakcyjne i wygodne zakupy, proponujemy im specjalne rozwiązania takie jak zewnętrzne stoiska, dedykowaną linię autobusową dowożącą klientów do sklepu w Łebie, a także sklepy całodobowe – mówi – cytowany w komunikacie prasowym - Łukasz Burda, dyrektor operacyjny regionu Koszalin w sieci Biedronka.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Zaskakująca decyzja popularnego banku. Klienci mają powody do radości
2. Południe Polski tonie pod wodą, sytuacja nadal niebezpieczna. Są najnowsze ostrzeżenia, złe wieści dla tysięcy osób

Biedronkobus w Łebie

Uruchomienie przez sieć specjalnego Biedronkobusa ma ułatwić dojazd do placówki, położonej poza centrum miasta w Łebie. Rozwiązanie to ma być ułatwieniem np. dla letników, którzy nie mają samochodu. Biedronkobus będzie kursował do połowy sierpnia w godzinach popołudniowych. Będzie można z niego skorzystać codziennie, poza niedzielami niehandlowymi. Cena biletu to symboliczna złotówka.

500 plus. Ogromna zmiana w sprawie wniosku, chodzi o 2021 rok500 plus. Ogromna zmiana w sprawie wniosku, chodzi o 2021 rokCzytaj dalej

Inne atrakcje wprowadzone przez Biedronkę dla turystów to m.in. stoiska z owocami na zewnątrz sklepów, wyposażone w wagę i osobną kasę, obsługiwaną przez pracownika. Stoiska pojawią się w Mielnie, Ustroniu Morskim, Dziwnowie, Ustce i Dźwirzynie. W miejscowościach tych znajdą się również zewnętrzne stoiska z chłodnymi napojami i lodami.

Biedronka informuje również, że w nadmorskich miejscowościach sklepy będą pracowały dłużej, część z nich nawet całodobowo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Objawy obecności pasożytów w przewodzie pokarmowym. Warto je znać
  2. PKW podało frekwencję do południa. Wyniki, jakich nie było od dawna
  3. Dodatkowe 4 tys. zł co miesiąc do emerytury. ZUS: coraz więcej Polaków może się załapać
  4. Aż 40 tys. polskich kierowców może mówić o wielkim szczęściu. Przepisy będą dla nich dużo bardziej korzystne
  5. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
5 tys. zł do wzięcia. Jutro rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekać5 tys. zł do wzięcia. Jutro rusza nabór wniosków, ale lepiej nie zwlekaćCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News