BiznesINFO.pl

Biedronka/Biuro Prasowe

Biedronka uruchamia specjalne pojazdy. Biedronkobusy same zawiozą cię na zakupy

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Biedronka z atrakcjami dla turystów

Biedronka podkreśla w komunikacie prasowym, że w sezonie wakacyjnym w nadmorskich miejscowościach ruch klientów w sklepach sieci wzrasta średni aż o 130 proc. Sieć przypomina ubiegłe lato, gdy sklep w Mielnie odwiedziło w sezonie blisko ćwierć miliona klientów, czyli trzykrotnie więcej niż zazwyczaj. W związku ze spodziewanym dużym ruchem także i w tym roku, Biedronka wprowadza rozwiązania, które mają na celu zwiększenie klientom komfortu zakupów.

- W tym roku spodziewamy się, że ruch w nadmorskich miejscowościach będzie jeszcze bardziej wzmożony w porównaniu do poprzednich lat. Aby zapewnić naszym Klientom bardziej przyjemne, atrakcyjne i wygodne zakupy, proponujemy im specjalne rozwiązania takie jak zewnętrzne stoiska, dedykowaną linię autobusową dowożącą klientów do sklepu w Łebie, a także sklepy całodobowe – mówi – cytowany w komunikacie prasowym -  Łukasz Burda, dyrektor operacyjny regionu Koszalin w sieci Biedronka.

Biedronkobus w Łebie

Uruchomienie przez sieć specjalnego Biedronkobusa ma ułatwić dojazd do placówki, położonej poza centrum miasta w Łebie. Rozwiązanie to ma być ułatwieniem np. dla letników, którzy nie mają samochodu. Biedronkobus będzie kursował do połowy sierpnia w godzinach popołudniowych. Będzie można z niego skorzystać codziennie, poza niedzielami niehandlowymi. Cena biletu to symboliczna złotówka.

Inne atrakcje wprowadzone przez Biedronkę dla turystów to m.in. stoiska z owocami na zewnątrz sklepów, wyposażone w wagę i osobną kasę, obsługiwaną przez pracownika. Stoiska pojawią się w Mielnie, Ustroniu Morskim, Dziwnowie, Ustce i Dźwirzynie. W miejscowościach tych znajdą się również zewnętrzne stoiska z chłodnymi napojami i lodami.

Biedronka informuje również, że w nadmorskich miejscowościach sklepy będą pracowały dłużej, część z nich nawet całodobowo.

Tagi:

Biedronkawakacje

Podobne artykuły

Handel

Ruszyła Biedronkoloteria. Można wygrać 10 mln nagród, w tym również pieniądze
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Port Gdańsk zyskał nowe połączenie. Świetne wieści dla polskiego handlu
Czytaj więcej >

Handel

Papryka nie jest zbyt droga. Jeden kraj chętnie kupuje ją z Polski
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Oszukali prawie 700 osób na „cudowne garnki”, niektórzy poszkodowani nieświadomie podpisali umowy kredytowe. Teraz ruszył proces
Czytaj więcej >

Handel

Skarbówka wkracza do akcji. Dzięki nowym narzędziom łatwiej wyłapie podejrzane transakcje
Czytaj więcej >

Handel

Po 70 latach działalności polska firma ogłasza upadłość. Wiele osób straci pracę, zadłużenie jest ogromne
Czytaj więcej >
Radosław Święcki

Redaktor Biznesinfo. Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]