Amerykańskie wojsko w Niemczech zostanie wycofane
defense.gov
Autor Konrad Karpiuk - 31 Lipca 2020

Stało się, Amerykanie podjęli decyzję, co do Niemiec. Berlin nie przebiera w słowach

Amerykańskie wojsko w Niemczech wycofa się z powrotem do kraju. To efekt decyzji Donalda Trumpa, która odbiła się szerokim echem w Niemczech. Niemiecki rząd nie stronił od słów krytyki.

Amerykańskie wojsko w Niemczech wycofa się z trzech landów: z bazy lotniczej Spangdahlem w Nadrenii-Palantynacie, z Bazy Vilseck w Bawarii i z ośrodków europejskiego i afrykańskiego dowództwa sił powietrznych US Army w Stuttgarcie w Badenii-Wirtembergii.

Amerykańskie wojsko w Niemczech zostanie zredukowane

Szef Pentagonu Mark Esper ogłosił wycofanie niemal 12 tysięcy amerykańskich żołnierzy z Niemiec. Niemiecka Minister obrony, Annegret Kramp-Karrenbauer nazwała decyzję Donalda Trumpa "godną pożałowania". Do tej pory w Niemczech stacjonowało łącznie 36 tysięcy żołnierzy amerykańskiej armii.

NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądzNBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądzCzytaj dalej

Szefowa niemieckiego resortu obrony zapowiada, że po wakacjach chce spotkać się z premierami krajów związkowych, w których stacjonują żołnierze. Jak pisze Forsal, chce przedyskutować, które regiony może wesprzeć Bundeswhera.

Niemiecka minister obrony zapowiada większą niezależność UE od USA

Decyzja USA jest najprawdopodobniej związana z konfliktem z Niemcami na temat Nordstream 2, który zwiększy pozycję Rosji w Europie kosztem Stanów. Z kolei niemiecka minister obrony twierdzi, że pora na to, aby UE zaczęło samemu dbać o swoje bezpieczeństwo.

Były poseł i mąż znanej dziennikarki stanął przed prokuraturą. Usłyszał aż 5 zarzutówByły poseł i mąż znanej dziennikarki stanął przed prokuraturą. Usłyszał aż 5 zarzutówCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Już niedługo, wielkie kontrole w domach Polaków. Udział będzie obowiązkowy
2. Były poseł i mąż znanej dziennikarki stanął przed prokuraturą. Usłyszał aż 5 zarzutów
3. Monika Kurska miała napisać książkę po rozwodzie o Jacku Kurskim? Co stało się ostatecznie?

- Prawda jest taka, że nasze dobre życie w Niemczech i Europie w coraz większym stopniu polega na tym, jak sami zapewnimy swoje bezpieczeństwo. Chcę, byśmy w końcu zaczęli czynić szybsze postępy w europejskiej polityce bezpieczeństwa i obrony i zamierzam użyć do tego niemieckiej prezydencji (w Radzie UE) - skwitowała Kramp-Karrenbauer, cytowana przez Forsal.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister potwierdza. Zacznie się już w niedzielę
  2. Łukasz Szumowski podjął ważną decyzję. Wszystko przez zwiększoną ilość zakażeń koronawirusem
  3. Podjęto decyzję, jakiej obawiali się Polacy. Loty za granicę zostaną wstrzymane
  4. Rząd szykuje się do wydzielania konkretnych powiatów. Chce tak zapobiegać zarażeniom
  5. Stało się, Amerykanie podjęli decyzję, co do Niemiec. Berlin nie przebiera w słowach
  6. NBP potwierdziło informację, która zszokuje wielu Polaków. Będzie nowy pieniądz
  7. Para ponad godzinę czekała na podanie dania w restauracji. Na koniec zostawili kelnerowi porażającą wiadomość z bonusem

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News