allegro
wikimedia
Autor Paulina Musianek - 4 Sierpnia 2019

Allegro i kolejna rewolucja. Od teraz możesz zrobić zakupy "na krechę"

Allegro podchwyciło pomysł z usługą odroczenia płatności. Oprócz możliwości późniejszej zapłaty Allegro uszczelnia również swój program lojalnościowy.

Allegro Zapłać Później - kolejne ułatwienie dla klientów

Allegro.pl, największa platforma transakcyjna on-line w Polsce, wprowadza kolejną usługę idąc za światowym trendem. Allegro Zapłać Później pozwoli zamówić i kupić produkt oraz odroczyć płatność. Klient będzie mógł za swoje zamówienie zapłacić dopiero po 30 dniach. Co więcej, aby usługa ta nie była szkodą dla sprzedającego, otrzyma on zapłatę od razu po zamówieniu przez kupującego. Wypłaci je platforma, najpewniej we współpracy z jakąś instytucją finansową.

Allegro Smart, usługa Zapłać później, miniKurier24 - to nie koniec pomysłów

Allegro od lat wprowadza kolejne pomysły mające przyciągnąć klientów i ułatwić im zakupy online. Jednym z popularniejszych jest Allegro Smart, czyli abonament kosztujący 50 zł na rok, który umożliwia korzystanie z darmowej dostawy zamówionych z serwisu Allegro produktów. Zaś Allegro miniKurier24 InPost to najtańsza forma dostawy niewielkich przesyłek dla sprzedawców Allegro. Przesyłka standardowo dotrze pod adres odbiorcy w kolejnym dniu roboczym od nadania. Teraz Allegro rusza z usługą Zapłać Później oraz ulepsza swój program lojalnościowy oparty na tzw. monetach, które pozwalają na przykład skorzystać z rabatów.

Większość zapowiedzianych przez Allegro zmian zacznie obowiązywać już od 14 sierpnia.

Kolejna grupa dostanie 500 plus! Jeśli chcesz się załapać, lepiej się przygotujKolejna grupa dostanie 500 plus! Jeśli chcesz się załapać, lepiej się przygotujCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  3. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  4. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News