Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Pko Bp

Pko Bp

PKO BP-bank-siedziba-logo PKO
06.12.2023 12:48 Ważny komunikat PKO BP. Dotyczy nie tylko klientów banku

Internet stał się nieodłączną częścią naszego życia. Służy nam do pracy, nauki, pozyskiwania i wymiany informacji, umożliwia robienie zakupów w zaciszu własnego domu. Pole do działania jest tak duże, że nie ma się co dziwić, że i tu pojawili się przestępcy. A przy zawrotnym tempie życia nie trudno o to, by dać się nabrać na różnorakie metody oszustów. Dlatego PKO zaapelowało, nie tylko do swoich klientów.

PKO Bank Polski
23.11.2023 19:06 Ważny komunikat PKO BP. Dotyczy wszystkich klientów banku

PKO Bank Polski przypomina swoich klientom o pewnej ważnej funkcji. Warto o niej pamiętać, bo może uchronić nas przed oszustwem. Wszystko za sprawą aplikacji banku, którą możemy zainstalować na swoim telefonie.

PKO BP
07.11.2023 19:02 Pilny komunikat banku PKO BP. Dotyczy wszystkich klientów

Zespół CSIRT KNF wystosował pilny apel do klientów PKO BP. Należy zwiększyć ostrożność podczas logowania się do bankowości internetowej. Przez chwilę nieuwagi można paść ofiarą oszustwa.

PKO BP
24.10.2023 22:28 PKO BP wystosował ważny komunikat. Pilny apel do wszystkich klientów

Pod względem liczby posiadanych klientów, PKO Bank Polski nie ma sobie równych. Na koniec I kwartału 2023 roku bank obsługiwał 11,7 mln klientów. Do nich wszystkich bank wystosował ważny komunikat dotyczący bezpieczeństwa. Lepiej go nie przeoczyć.

bank
23.10.2023 19:48 Popularny bank wysyła pilny komunikat. Dotyczy wszystkich klientów

PKO Bank Polski wysyła do klientów komunikat, którego treść powinni wziąć sobie do serca wszyscy Polacy. W alercie podkreślono, że oszuści znaleźli nowe, bardziej wysublimowane metody na wyłudzanie i kradzież pieniędzy nieostrożnych internautów. O czym warto wiedzieć? Jak uchronić się przed ich pułapkami?

bankomat
11.10.2023 20:09 Ogromne zmiany w dużym polskim banku. Bardzo ważne informacje dla wszystkich klientów

W obliczu dynamicznych zmian na rynku finansowym, banki muszą dostosowywać swoje oferty produktowe, aby pozostać konkurencyjnymi i zabezpieczyć interesy swoich klientów oraz akcjonariuszy. Od 5 października 2023 r., PKO Bank Polski wprowadza zmiany w oprocentowaniu wybranych produktów kredytowych.

Wypłata pieniędzy z bankomatu
07.10.2023 18:10 Bank ostrzega klientów. Może częściowo zablokować dostęp do konta

W najnowszej informacji skierowanej do swoich klientów, PKO Bank Polski przekazał ważną wiadomość. W przypadku braku spełnienia warunków dot. tożsamości, może zablokować klientom dostęp do swoich aplikacji i serwisów. Jest jedna droga, aby tego losu uniknąć.

PKO BP-bank-siedziba-logo PKO
31.08.2023 18:20 Apel banku PKO BP. W ten prosty sposób utrudnisz oszustom dostęp do swoich pieniędzy

Z usług PKO BP korzysta w naszym kraju 11,7 mln klientów. Olbrzymia skala działalności banku sprawia, że cyberprzestępcy nieraz kierują swoje kroki właśnie w stronę klientów tej instytucji. Fałszywe strony internetowe, podszywanie się pod bankowych konsultantów – metod wyłudzania pieniędzy i danych jest wiele. Dlatego poza samym zachowywaniem ostrożności i stosowaniem zasady ograniczonego zaufania bank PKO BP przypomina o prostym sposobie na utrudnienie oszustom dostępu do naszych pieniędzy. W dalszej części tekstu wyjaśniamy, jak to zrobić.

PKO BP-bank-siedziba-logo PKO-biznesinfo
25.08.2023 21:39 Ważny komunikat dla klientów PKO BP. Jeśli tego nie dopilnujesz, bank może zablokować konto

Bank PKO BP obsługuje 11,7 mln klientów, a wartość jego aktywów wynosi 444 mld zł – to czyni go niekwestionowanym liderem polskiego sektora bankowego. W pierwszej połowie sierpnia PKO BP wydał ważny komunikat związany z aktualizacją danych i dostępem do konta. Ci, którzy nie dopilnują formalności w określonym czasie, muszą mieć świadomość, że bank może częściowo zablokować ich dostęp do konta.

telefon
18.08.2023 14:36 Ostatni dzwonek, by wypłacić gotówkę i zrobić przelewy. Popularne banki planują przerwy techniczne

Przed nami weekend dużych utrudnień w bankach. Polacy muszą przygotować się na niedogodne przerwy techniczne w popularnych instytucjach finansowych. Z powodu prac serwisowych nie skorzystamy np. z aplikacji mobilnych, nie zrobimy przelewów czy też nie zapłacimy Blikiem. Warto więc wcześniej dokonać koniecznych opłat i wyposażyć się w gotówkę.

PKO BP
13.08.2023 15:12 PKO BP pilnie apeluje do klientów. Zapomnisz o jednej rzeczy i stracisz dostęp do konta

Ważna wiadomość dla wszystkich klientów PKO BP. Bank przypomina o konieczności uaktualniania danych, takich jak np. te dotyczące ważnego dowodu tożsamości czy naszego numeru telefonu. Bez tego zapominalscy mogą mieć poważne problemy z dostępem do aplikacji IKO i serwisu iPKO. Nie dowiedzą się także m.in. o podejrzanych transakcjach na swoim koncie.

Kobieta przy komputerze i logo banku
11.08.2023 19:37 PKO BP wystosował ważny komunikat. Lepiej go nie przeoczyć, chodzi o dostęp do konta

PKO BP ostrzega swoich klientów przed utratą dostępu do własnych kont. Bank informuje, że wielu z nich może wkrótce mieć zablokowany dostęp do aplikacji IKO i iPKO.

flaga-Polska-bank
17.07.2023 12:41 Największy bank w Polsce ostrzega klientów. Chodzi o bezpieczeństwo Twoich pieniędzy

PKO BP określa się mianem niekwestionowanego lidera polskiego sektora bankowego – w ubiegłym roku jego aktywa wyniosły 431 mld zł, a liczba klientów wzrosła do 11,7 mln. Tak jak inne banki, instytucje rządowe czy firmy również PKO BP nieraz trafia na celownik oszustów kradnących zarówno pieniądze, jak i dane osobowe. Dlatego bank zwrócił się ze specjalnym apelem do swoich klientów.

flaga-polska-biznesinfo
14.07.2023 21:40 Największy polski bank wprowadza zmiany w ofercie kart. Klienci mogli się ostatnio zdziwić

PKO BP jest bankiem obsługującym w Polsce największą liczbę klientów – pod koniec 2022 roku z jego usług korzystało 11,6 mln osób. Z początkiem czerwca bank wprowadził zmiany w regulaminach i cenniku. Teraz okazuje się, że modyfikacje wprowadzono również w ofercie kart płatniczych – informuje portal bankier.pl.

biznesinfo-2
02.07.2023 21:27 Ważny komunikat banku PKO BP. Chodzi o bezpieczeństwo twoich kart i pieniędzy

Jak bezpiecznie korzystać z kart płatniczych. Poza ekspertami, mało kto posiada taką wiedzę. Już niedługo, dzięki nowej inicjatywie banku PKO BP, może się to zmienić.

PKO BP sąd okręgowy
04.06.2023 18:16 Polski bank zmienia cennik. Opłaty idą do góry

Zapowiadane od kilku miesięcy zmiany stały się faktem. Bank PKO BP wprowadził w życie zupełnie nowy cennik - kilka opłat niestety poszło w górę.

pieniądze
02.06.2023 10:30 PKO BP da zarobić na lokatach. Możliwe nawet 10 proc. w skali roku

Od 1 czerwca 2023 roku PKO BP zmienił regulamin. W ofercie pojawiła się półroczna lokata, na której można zyskać do 10 proc. w skali roku, o ile spełni się określone warunki. 

PKO BP dementuje słowa Adama Glapińskiego
23.05.2023 21:46 Klienci PKO BP muszą uważać. Od 1 czerwca wielkie zmiany

Nie ma dobrych wieści dla klientów PKO Banku Polskiego. Od 1 czerwca bank zmienia wiele regulaminów kont i tabele opłat i prowizji.

flaga-Polska-bank
18.05.2023 22:14 Największy polski bank zapowiedział weekendowe utrudnienia. Część usług będzie niedostępna

PKO Bank Polski zapowiada, że w najbliższy weekend tj. od piątku 19 maja do poniedziałku 22 maja będą prowadzone prace serwisowe. W ich wyniku część usług w serwisie iPKO i iPKO biznes, aplikacji IKO oraz iPKO biznes mobile, a także w serwisie telefonicznym będzie niedostępna.

bankomat PKP BP
22.03.2023 19:49 PKO Bank Polski wydał ważny komunikat. Konta firmowe Inteligo zostaną wygaszone

- Do 30 kwietnia 2023 r. zamkniemy Konta firmowe Inteligo – informuje PKO Bank Polski w komunikacie dla klientów i prasy zamieszczonym na stronie internetowej banku.

aresztowanie
06.03.2023 16:32 Oszuści znowu w akcji. PKO BP ostrzega przed połączeniami

Po raz kolejny oszuści próbują pozyskać od łatwowiernych klientów banków wrażliwe dane. Tym razem jednak postanowili być znacznie, znacznie sprytniejsi.

Wypłata z bankomatu
03.03.2023 17:47 Oszuści znowu w akcji. Polski bank ostrzega, możesz stracić pieniądze

Po raz kolejny oszuści czyhający na pieniądze zwykłych ludzi ruszyli do działania. Tym razem jednak zastosowany przez nich sposób jest nieco odmienny od poprzednich.

Kobieta wypłacająca pieniądze
28.02.2023 08:49 PKO BP pilnie ostrzega klientów. Ich pieniądze są w dużym niebezpieczeństwie

W ostatnim czasie bardzo łatwo zostać ofiarą oszustwa. Co kilka dni banki wydają komunikaty, w których ostrzegają swoich klientów o kolejnych próbach wyłudzenia wrażliwych danych. Jeden z czołowych graczy na polskim rynku bankowości, po raz kolejny alarmuje swoich usługobiorców.

PKO BP ostrzega klientów. Prawdziwy pracownik banku nigdy Cię o to nie zapyta
25.02.2023 22:03 PKO BP ostrzega klientów. Prawdziwy pracownik banku nigdy Cię o to nie zapyta

Ataki na klientów banków przeprowadzane przez oszustów trwają w najlepsze. Aby zminimalizować szkody i ostrzec swoich klientów przed zgubnymi skutkami takich działań, PKO Bank Polski wydał komunikat w tej sprawie.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
20.02.2023 19:59 Alarm dla klientów polskiego banku. Oszuści chcą przejąć pieniądze

Oszuści czyhający na pierwszą możliwą okazję do zdobycia pieniędzy niczego nieświadomych ludzi nie przestają zaskakiwać. Tym razem ich działaniami zagrożeni są klienci PKO Banku Polskiego.

None
16.02.2023 16:34 Bank PKO BP ostrzega klientów. Mogą stracić pieniądze i kontrolę nad kontem

W środę 15 lutego największy polski bank zaapelował do klientów, by pod żadnym pozorem nie klikali w linki zamieszczone w e-mailach o tytule „Miesięczne oświadczenie o opłaty IT”. Może to bowiem spowodować utratę pieniędzy i kontroli nad kontem.

pixabay, pasja1000
08.02.2023 20:24 Banki wycofują z oferty konta dla seniorów

W ostatnim czasie Bank Pocztowy i PKO BP zdecydowały, że wycofają z oferty "konta dla seniorów". Zapewne nie są to ostatnie banki, które wprowadzą podobne zmiany.

bankomat-pieniądze-wypłata-mężczyzna-biznesinfo
06.02.2023 20:50 10 zł prowizji za wypłatę z bankomatu. Banki wprowadzają wyższe opłaty

Wzrost cen usług następuje w coraz to kolejnych branżach. Nie inaczej jest z instytucjami finansowymi. W ostatnim czasie kilka banków działających na polskim rynku zapowiedziało podniesienie opłat związanych z prowadzeniem kont, operacjami gotówkowymi, a nawet z wypłatami gotówki z bankomatów.Zmiany w PKO BP mają dotyczyć zasad prowadzenia niektórych kont, część z nich będzie usuwana lub przekształcana. Zmienią się także ceny dokonywania operacji bankowych, podaje „Bankier.pl".