Wyszukaj w serwisie
BiznesINFO.pl > Handel > Słynna promocja z powrotem w Lidlu. Wiele osób na nią czekało
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 27.11.2023 14:56

Słynna promocja z powrotem w Lidlu. Wiele osób na nią czekało

lidl-sklep-zakupy-promocje
ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS

Grudzień to dla wielu osób okazja do obdarowania swoich bliskich. Niektórzy hucznie obchodzą Mikołajki, inni czekają z większymi prezentami do świąt Bożego Narodzenia. Dziennik.pl informuje, że w tegoroczne święta Polacy zamierzają wydać na prezenty więcej niż rok temu i chcą nabyć je z wyprzedzeniem. Doskonale zdają sobie z tego sprawę popularne sieci handlowe. Dlatego Lidl z powrotem wprowadza do swojej oferty znaną już wszystkim promocję.

Nowa gazetka Lidla. Ta promocja cieszyła się dużą popularnością

Już w sobotę 2 grudnia w sklepach Lidl będzie można nabyć torebki marki Wittchen. Firma ta określa się mianem lidera na rynku ekskluzywnych produktów skórzanych. Założył ją w 1990 roku Jędrzej Rafał Wittchen i do dziś zarządza przedsiębiorstwem wraz z żoną Moniką. “Gdy Lidl rzuca słynne torebki, ludzie biegną do koszy. Dosłownie! Tak wygląda coroczne polowanie na torebki polskiej marki Wittchen. O walkach o wymarzone modele krążą już niemal legendy” – przypominają dziennikarze “Faktu”.

Sprawdzili ceny w polskim i czeskim Lidlu. Gdzie jest taniej? Dofinansowanie ferii zimowych. 900 zł dla każdego uczestnika, ale są warunki

Nowa gazetka Lidla. Ceny torebek Wittchen

Do oferty Lidla wejdą damskie torebki skórzane w różnych kolorach i wzorach. Markową minitorebkę lub etui na telefon z ekoskóry będzie można nabyć już za 79,90 zł. Natomiast nieco większe, eleganckie modele z naturalnej skóry dostępne będą za 179,90 zł. Oto wybrane wymiary: 21 x 6-9 x 14 cm; 23 x 2-5 x 22 cm; 21-23,5 x 5-8 x 13 cm.

Zrzut ekranu 2023-11-27 o 14.22.57.pngŹródło: Lidl.

Nowa gazetka Lidla. Kupić będzie można też rękawiczki, paski i czapki

Od 2 grudnia w sprzedaży pojawi się też dwustronny pasek skórzany z naturalnej skóry o wykończeniu matowym z jednej strony i połyskliwym z drugiej. Będzie dostępny w różnych rozmiarach za 89,90 zł. Zarówno panie, jak i panowie mogą się też zaopatrzyć w eleganckie rękawiczki skórzane z podszewką lub bez. W tym przypadku koszt to 99 zł za parę.

Zrzut ekranu 2023-11-27 o 14.28.17.pngŹródło: Lidl.

Na zimowe dni przydadzą się też czapki i kominy (dodatki osłaniające szyję). Te pierwsze są dostępne w modelach damskim i męskim, w rozmiarze uniwersalnym, za 39,99 zł za sztukę. Natomiast w kominy mogą zaopatrzyć się panie. Będą dostępne w Lidlu również za 39,99 zł. Kompletną gazetkę promocyjną można znaleźć na stronie internetowej sieci.

Zrzut ekranu 2023-11-27 o 14.34.03.pngŹródło: Lidl.

Nowa gazetka Lidla. Można wygrać atrakcyjne nagrody

Przypominamy, że aktualnie trwa Lidloteria. Aby wziąć w niej udział, należy w terminie 13.11 - 23.12 zrobić zakupy w Lidlu za minimum 99 zł, zachować paragon i zarejestrować go na stronie www.lidloteria.pl. Codziennie, co godzinę, ​​od 6:00 do 21:59 można wygrać telefon Apple iPhone 14, konsolę do gier Playstation 5, robot kuchenny Monsieur Cuisine Smart, projektor Samsung The Freestyle czy lokówko-suszarkę Dyson Airwrap. W finałowym losowaniu, które odbędzie się 9 stycznia, do zdobycia będą trzy nagrody finansowe po 20 tys. zł.