Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie poinformował. Od jutra wdrożą nowe rygory sanitarne
Stanisław Węgrowski
Stanisław Węgrowski 30.03.2020 02:00

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie poinformował. Od jutra wdrożą nowe rygory sanitarne

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Premier Morawiecki w Senacie

Premier Mateusz Morawiecki przemawiał w trakcie poniedziałkowego posiedzenia Senatu, w którym debatowano nad projektem ustaw zawartych w tarczy antykryzysowej. Jak twierdzi premier, warunkiem przebrnięcia przez aktualny kryzys jest umiejętność przystosowania się do takich sytuacji na każdym szczeblu i w każdej dziedzinie.

Premier: od jutra nowe obostrzenia

Premier poinformował, że we wtorek zostaną wprowadzone nowe regulacje sanitarne. Walka z epidemią koronawirusa wkracza w kolejny etap. I wygląda na to, że jeszcze bardziej radykalny.

- Codziennie staramy się adaptować i wdrażać nowe rozwiązania i takie rozwiązania zamierzamy również jutro, dodatkowe obostrzenia, rygory sanitarne, epidemiologiczne wdrożyć - powiedział w Senacie premier Mateusz Morawiecki, cytowany przez Polsat News.

Premier: musimy współpracować

Premier tłumaczył, że te działania mają wpłynąć na bezpieczeństwo Polaków i wezwał do współpracy wszystkich instytucji i władz.

- Wszystko to po to, że teraz nasza, jeśli tak mogę powiedzieć, cała państwowa orkiestra, wszystkie instytucje legislacyjne związane z władzą wykonawczą, ale także samorządowe musimy grać do jednej bramki i starać się wypracować najlepsze możliwe rozwiązania w tych realiach, w których się poruszamy - powiedział premier cytowany przez PolsatNews.