z ostatniej chwili
biznesinfo
Autor Stanisław Węgrowski - 30 Marca 2020

Z ostatniej chwili: Premier oficjalnie poinformował. Od jutra wdrożą nowe rygory sanitarne

Premier Mateusz Morawiecki poinformował o wprowadzeniu dodatkowych rygorów sanitarnych w związku z epidemią koronawirusa.

Premier Morawiecki w Senacie

Premier Mateusz Morawiecki przemawiał w trakcie poniedziałkowego posiedzenia Senatu, w którym debatowano nad projektem ustaw zawartych w tarczy antykryzysowej. Jak twierdzi premier, warunkiem przebrnięcia przez aktualny kryzys jest umiejętność przystosowania się do takich sytuacji na każdym szczeblu i w każdej dziedzinie.

Mandat do 500 zł lub skierowanie sprawy do sądu. Patrole przy wjazdach do miejscowości kontrolują autaMandat do 500 zł lub skierowanie sprawy do sądu. Patrole przy wjazdach do miejscowości kontrolują autaCzytaj dalej

Premier: od jutra nowe obostrzenia

Premier poinformował, że we wtorek zostaną wprowadzone nowe regulacje sanitarne. Walka z epidemią koronawirusa wkracza w kolejny etap. I wygląda na to, że jeszcze bardziej radykalny.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Już jutro ważny dzień dla wielu emerytów. Warto sprawdzić stan konta, pojawi się na nim dodatkowa kwota

- Codziennie staramy się adaptować i wdrażać nowe rozwiązania i takie rozwiązania zamierzamy również jutro, dodatkowe obostrzenia, rygory sanitarne, epidemiologiczne wdrożyć - powiedział w Senacie premier Mateusz Morawiecki, cytowany przez Polsat News.

Oficjalnie: są nowe, ważne zmiany w godzinach pracy i nie tylko. Wielu się nie spodobająOficjalnie: są nowe, ważne zmiany w godzinach pracy i nie tylko. Wielu się nie spodobająCzytaj dalej

Premier: musimy współpracować

Premier tłumaczył, że te działania mają wpłynąć na bezpieczeństwo Polaków i wezwał do współpracy wszystkich instytucji i władz.

- Wszystko to po to, że teraz nasza, jeśli tak mogę powiedzieć, cała państwowa orkiestra, wszystkie instytucje legislacyjne związane z władzą wykonawczą, ale także samorządowe musimy grać do jednej bramki i starać się wypracować najlepsze możliwe rozwiązania w tych realiach, w których się poruszamy - powiedział premier cytowany przez PolsatNews.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał zmarł na koronawirusa, był młody, zdrowy. "Nudzisz się? Mój brat też chciałby, ale nie żyje"
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Miasteczko w centrum epidemii pozostaje zdrowe. Nikt nie zachorował, naukowcy rozpoczynają badania
Produkty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieProdukty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News