Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Popeyes z limitowaną wersją słynnej kanapki i aplikacją mobilną. “Czytamy wszystkie komentarze”
Redakcja BiznesInfo
Redakcja BiznesInfo 04.04.2024 19:09

Popeyes z limitowaną wersją słynnej kanapki i aplikacją mobilną. “Czytamy wszystkie komentarze”

None
fot. materiały prasowe

Popeyes oficjalnie ogłosił, że udostępnia klientom aplikację mobilną do ułatwienia składania zamówień. Przy okazji wprowadził do oferty limitowaną edycję swojej słynnej kanapki z kurczakiem - Supreme Chicken Sandwich. Z aplikacją kanapka dostępna jest bez kolejek.

Czym jest Popeyes?

Popeyes, czyli inaczej Popeyes Louisiana Chicken, to amerykańska sieć restauracji typu fast-food, która powstała w 1972 roku w Nowym Orleanie. Dysponuje ponad 4200 lokali na całym świecie. W Polsce pierwsza restauracja została otwarta w lipcu 2023 roku we Wrocławiu. Popeyes dostępny jest również w Warszawie oraz w Szczecinie. Głównymi konkurentami na polskim rynku są dla amerykańskiej sieci specjalizującej się w smażonych kurczakach: McDonalds, KFC oraz Burger King. 

Supreme Chicken Sandwich w specjalnej ofercie

Supreme Chicken Sandwich to kanapka będąca połączeniem dwóch produktów: kanapki Chicken Sandwich oraz frytek Supreme Fries. W jej składzie znajduje się pierś z kurczaka, sos majonezowy, sos serowy, szczypiorek, ogórki i bułka typu brioszka. Produkt dostępny jest tylko dla posiadaczy specjalnej aplikacji Popeyes.

Amerykańska sieć przekonuje, że od samego startu w lipcu 2023 bacznie obserwuje opinie internautów prowadząc skrupulatny monitoring sieci. Z pewnością jest to konieczne, aby móc skutecznie rywalizować na niełatwym rynku z graczami, którzy już od lat prowadzą swoje restauracje w Polsce.

- Od pierwszego dnia, kiedy pojawiliśmy się w Polsce uważnie czytamy wszystkie komentarze i opinie naszych gości w mediach społecznościowych. Kultowa kanapka Chicken Sandwich i frytki Supreme Fries pojawiały się w topce najbardziej oczekiwanych produktów, więc do tego połączenia po prostu musiało dojść. Wraz z launchem kanapki Supreme Chicken Sandwich rozpoczynamy też oficjalne działanie aplikacji mobilnej dając naszym gościom kolejne ułatwienie do składania zamówień na miejscu w naszych restauracjach, za to bez kolejek. Niebawem rozwiniemy jej kolejne funkcjonalności - tłumaczy Jakub Aleksandrowicz, Marketing Director w Popeyes.

Tagi: jedzenie