Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Pierwsza Żabka Drive w Polsce. Zrobisz zakupy nie wysiadając z auta
Olgierd Maletka
Olgierd Maletka 27.10.2023 10:46

Pierwsza Żabka Drive w Polsce. Zrobisz zakupy nie wysiadając z auta

Żabka, sklep
Wikimedia Commons, Wistula

Sklepy sieci Żabka na dobre zapisały się w krajobraz polskich miast. Firma co jakiś czas wprowadza nowe, rewolucyjne rozwiązania, jak chociażby Żabka Nano, czyli największa sieć autonomicznych sklepów w Europie. Tym razem Żabka uruchamia swój pierwszy sklep Drive Thru. Jesteście ciekawi?

Żabka Drive. Nie musisz opuszczać auta, żeby zrobić zakupy

Serwis Wirtualnemedia.pl podaje, że już w najbliższą sobotę, 28 października zostanie otwarty pierwszy w Polsce sklep Żabka Drive. Koncept zakłada, że klienci zrobią zakupy spożywcze, nie opuszczając swojego samochodu. Pierwszy taki punkt będzie funkcjonować przy ul. Puławskiej 44d w Piasecznie.

Ceny paliwa poszły w górę. Tuż przed dniem Wszystkich Świętych

Czego mogą się spodziewać kierowcy?

Należy mieć na uwadze, że Żabka Drive będzie czymś więcej niż tylko sklepem z klasycznym okienkiem. Kierowcy będą mogli zostawić swoje auta na miejscach parkingowych, żeby zjeść posiłek w specjalnej strefie ze stolikami, gdzie będą mogli dodatkowo np. podładować telefon. Jak informuje serwis, Żabka ma 140 metrów kw. powierzchni i będzie działać w godz. 6:00 - 23:00.

Żabka liczy na zmotoryzowanych klientów

- Sklep w formule Drive został stworzony z myślą o zmotoryzowanych klientach sieci. Zakupy ze strefy Żabka Café będzie można robić bez wysiadania z samochodu - to kolejny wymiar bliskości Żabki. Nowy koncept będzie dostosowany zarówno do potrzeb podróżnych, jak i stałych klientów, którzy np. jadąc do pracy, będą mogli skorzystać z rozszerzonej oferty gastronomicznej - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Żabka Zakupy