Odkrycie na pustkowiu Utah
Pxhere
Autor Wiktoria Pękalak - 26 Listopada 2020

Odkrycie pośrodku niczego przytłacza tajemniczością. Sami mówią o "rzeczy nie z tego świata"

Tajemniczego odkrycia na pustyni na południu stanu Utah dokonano podczas liczenia owiec kanadyjskich. Obiekt - trzymetrową konstrukcję dostrzeżono pośród czerwonych skał podczas lotu helikopterem. Jak znalazł się na pustkowiu?

Odkrycie na pustkowiu

W Utah dokonano niezwykle tajemniczego odkrycia. Pracownicy stanowi podczas liczenia owiec z helikoptera dostrzegli metalowy monolit. Konstrukcja licząca ok. 3 metrów wydawała się osadzona w ziemi. Wykonany z metalu monolit mocno kontrastował z pobliskimi czerwonymi skałami, dlatego szybko został dostrzeżony, podaje The Guardian.

„To chyba najdziwniejsza rzecz, na jaką się natknąłem przez wszystkie lata latania” - stwierdził Bret Hutchings, pilot helikoptera w rozmowie z lokalnym kanałem informacyjnym KSLTV.

Jeden z największych banków w Polsce wprowadza kapitalne rozwiązanie. Klienci mają powody do radościJeden z największych banków w Polsce wprowadza kapitalne rozwiązanie. Klienci mają powody do radościCzytaj dalej

Hatchings leciał właśnie helikopterem wraz z urzędnikami zajmującymi się ochroną przyrody i liczeniem owiec kanadyjskich na południu stanu. W pewnym momencie jeden z biologów zauważył wśród skał osobliwy przedmiot, bezpośrednio nad którym przelatywała załoga helikoptera.

Podczas wywiadu Hutchings powiedział, że obiekt wyglądał na stworzony przez człowieka i wydawał się być mocno osadzony w ziemi, a nie spadł z nieba, jak sugerowali niektórzy.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Już za dwa dni Biedronka wprowadzi nietypową, promocyjną ofertę. Możesz dostać zakupy za darmo
  2. Ledwo co pojawił się na antenie i przegrał. Krótka gra uczestnika "Milionerów"
  3. Wprowadzono nową monetę. Nie z królem, nie z królową, a z najbardziej znaną polską postacią za granicą
Już za dwa dni Biedronka wprowadzi nietypową, promocyjną ofertę. Możesz dostać zakupy za darmoJuż za dwa dni Biedronka wprowadzi nietypową, promocyjną ofertę. Możesz dostać zakupy za darmoCzytaj dalej

Jak u Kubricka

„Zakładam, że to jakiś nowofalowy artysta lub coś takiego, albo ktoś, kto był wielkim fanem »Odysei kosmicznej«” - stwierdził pilot.

Cała sceneria wyglądała jak żywcem wyjęta z filmu Stanleya Kubricka w scenie, gdy grupa małp napotkała gigantyczną płytę. Niektórzy internauci porównywali monolit z pracami artysty Johna McCrackena.

Ponieważ odkrycia dokonano na prawdziwym pustkowiu w pobliżu stada owiec gruborogich, które żyją w najbardziej surowych i odległych rejonów Utah i potrafią przetrwać najcięższe warunki, odkrywcy nie podzielili się informacją o miejscu, w którym znaleziono monolit w obawie przed tym, żeby osoby, które chciałyby obejrzeć tajemniczy obiekt, nie utknęły na środku pustyni.

Niespotykana wcześniej przerwa w handlu. W grudniu na wyjście do sklepu trochę sobie poczekaszNiespotykana wcześniej przerwa w handlu. W grudniu na wyjście do sklepu trochę sobie poczekaszCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE W NASZYCH SERWISACH:

  1. Para prezydencka zachęca do pomocy przed świętami. Warszawski Bank Żywności potrzebuje wsparcia
  2. Przerażający wypadek rodem z filmu akcji. Kierowca osobówki spadł z wysokiego wiaduktu - Wideo
  3. Jeden z największych banków w Polsce tnie koszty. Nawet 800 osób może zostać bez pracy
  4. Rząd może prześwietlić także twoje konto w banku. System kontroli rachunków już niebawem, jest podany termin
  5. Ważny komunikat od GIS: Musisz koniecznie odebrać telefon z jednego numeru. Inaczej grozi 30 tys. złotych kary
  6. Z ostatniej chwili. Adam Małysz pozbawiony rekordu. Trudno uwierzyć, zajęło to dziesięć lat
  7. Włóż je do słoiczka i przechowuj całą zimę. Marynowane buraczki koniecznie powinny znaleźć się w twojej spiżarni
Świetne wieści dla klientów ING. Bank chce umilić wszystkim zimęŚwietne wieści dla klientów ING. Bank chce umilić wszystkim zimęCzytaj dalej

KONIECZNIE OBEJRZYJ:

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News