Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Lidlomix w jeszcze niższej cenie. Lidl przygotował specjalną ofertę
Magdalena Madoń
Magdalena Madoń 05.09.2023 11:46

Lidlomix w jeszcze niższej cenie. Lidl przygotował specjalną ofertę

lidl
Domena publiczna

Czas jest cennym zasobem, dlatego wiele osób szuka szybkich sposobów na przygotowanie posiłków. Prace kuchenne bardzo ułatwia robot kuchenny. Już niedługo w promocyjnej cenie będzie można kupić słynnego Lidlomixa.

Lidlomix

Lidlomix to robot kuchenny z szerokim zasięgiem możliwości.  Aktualnie Lidl oferuje dwa modele wielofunkcyjnych robotów kuchennych, Monsieur Cuisine Smart oraz Monsieur Cuisine Connect. 

 Monsieur Cuisine Smart ma duży ekran dotykowy o przekątnej 8 cali. To nie tylko zwykły robot kuchenny, ale również ma 15 gotowych programów, które ułatwiają przygotowywanie potraw. Ponadto posiada dostęp do ponad 1000 przepisów, które są przechowywane w jego pamięci. Dzięki połączeniu z internetem lista przepisów jest ciągle aktualizowana.

Lidl wycofuje ciastka dla dzieci. Powodem link tylko dla dorosłych

Promocyjna cena Lidlomixa

Od poniedziałku 11 września wielofunkcyjny robot kuchenny z Wi-Fi Monsieur Cousine Smart 1200 W można kupić w promocyjnej cenie 1999 zł, czyli aż 500 zł taniej. Promocja trwa jedynie do środy 13 września. 

Aby go kupić należy pobrać aplikację Lidl Plus i aktywować kupon zniżkowy. Robota będzie można także kupić online.

Robot kuchenny

Thermomix to robot kuchenny stworzony przez firmę Vorwerk. W Polsce urządzenie to można kupić za 5995 zł, płacąc jednorazowo lub w ratach 0 procent. Zakup tego urządzenia odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Przedstawicieli Thermomixa. Dzięki niemu można znacznie usprawnić proces przygotowania posiłków.

 Ze względu na dużą popularność robota, Lidl stworzył swoje własne urządzenie o podobnych funkcjach. 

Tagi: Lidl