BiznesINFO.pl
Lidl

East News

Lidl ogłasza specjalną promocję od 1 do 5 sierpnia. Możesz liczyć nawet na zwrot pieniędzy

29 Lipca 2022

Autor tekstu:

Magdalena Madoń

Udostępnij:

W ramach specjalnej akcji posiadacze aplikacji Lidl Plus będą mogli kupić masło pod marką własną Pilos za darmo. Akcja Lidla potrwa od 1 do 5 sierpnia. 

Promocja na masło

Masło jest ważnym produktem w koszyku większości Polaków. W ramach akcji “Lidl Plus chroni rodziny przed inflacją” posiadacze aplikacji będą mogli skorzystać ze specjalnej promocji na masło pod marką własną Pilos.

Po zakupie masła Pilos 200 g klient za 6, 45 zł otrzyma kod rabatowy 6, 45 zł na kolejne zakupy za min.10 zł. Kupon będzie ważny do 6 sierpnia. Klient może wziąć udział w akcji raz i w odniesieniu wyłącznie do jednego produktu. 

W promocji wyłączone są napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, produkty lecznicze oraz preparaty początkowe żywienia niemowląt. 

Rockowy festiwal Lidla

4 sierpnia na terenie Czaplinek - Broczyno odbędzie się Pol’and’Rock Festival, na którym po raz 12 pojawi się polowy sklep sieci - Rockowa Wyspa Lidla. Z aplikacją Lidl Plus klienci będą mogli liczyć na specjalne kupony rabatowe.

W asortymencie pojawią się liczne artykuły spożywcze, w tym wymienione wyżej masło, a także koce, śpiwory, ręczniki, koszulki, namioty i koce, akcesoria kempingowe, maty i materace.

Sklep będzie otwarty od wtorku 2 sierpnia (12:00-20:00), a od środy od 6:00 i będzie działać aż do godziny 12:00 w niedzielę, 7 sierpnia. 

Lidl Polska należy do międzynarodowej sieci, która prowadzi aktywną działalność na terenie całej Europy. Sieć Lidl ma obecnie ok.820 sklepów w Polsce i zatrudnia ponad 25 tys. pracowników.

Tagi:

Lidl

Magdalena MadońAutor

Redaktor Biznesinfo. Wcześniej copywriter oraz młodsza księgowa. Absolwentka rachunkowości i controllingu na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. W wolnym czasie bierze czarodziejski flet i gra w orkiestrach dętych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: magdalena.madon@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

góry tatry

Handel

Zakopane wprowadzą zakaz sprzedaży alkoholu w nocy

Czytaj więcej >

Handel

IKEA otwiera nowy rok wraz z sezonem jesienno-zimowym. Debata „Domy przyszłości – relacje a innowacje"

Czytaj więcej >

Handel

Nowe Ferrari zaskoczyło świat. Włosi zaprezentowali całkiem inne auto niż dotychczas

Czytaj więcej >
Czego Polska eksportuje najwięcej?

Handel

Polski eksport i import mocno rośnie. Najnowsze dane za lipiec

Czytaj więcej >
Żywność i podwyżki cen

Handel

Maspex zapowiada podwyżki cen. Wysokie koszty produkcji

Czytaj więcej >

Handel

Czy braki energii wpłyną na produkcję Coca-Cola w Polsce?

Czytaj więcej >