Lidl i inne dyskonty zmieniają godziny otwarcia w Sylwestra i Nowy Rok. 31 grudnia niemiecka sieć będzie czynna do godziny 18.00
Flickr
Autor Stanisław Węgrowski - 31 Grudnia 2019

W Sylwestra i Nowy Rok sklepy będą pracować inaczej. Najważniejsze informacje o sieciówkach

Lidl, Biedronka i inne sklepy zmienią godziny otwarcia w Sylwestra i Nowy Rok. Klienci powinni się przygotować na to, że popularne sklepy będą w te dni krócej czynne. Czy wszystkie sklepy będą otwarte? Gdzie będzie można zrobić zakupy w Sylwestra i Nowy Rok?

Lidl krócej czynny w Sylwestra

31 grudnia zakupy w niemieckiej sieci Lidl będzie można zrobić tylko do godziny 18.00. Natomiast w Nowy Rok, czyli 1 stycznia 2020 roku popularny dyskont będzie nieczynny. Ten dzień jest ustawowo wolny od pracy.

Biedronka też wcześnie zamyka

Dyskonty sieci Biedronka będą nieczynne 1 stycznia 2020 roku. Z kolei w Sylwestra, czyli 31 grudnia 2019 roku klienci będą mogli robić zakupy do godz. 19.00.

Carrefour skraca godziny otwarcia

Także francuska sieć zadecydowała, że jej placówki handlowe będą czynne do godziny 18.00. Natomiast 1 stycznia sklepy sieci Carrefour będą zamknięte.

Tesco nieczynne w Nowy Rok

31 grudnia 2019 roku sklepy sieci Tesco będą czynne do godz. 18.00. Natomiast 1 stycznia 2020 roku wszystkie sklepy angielskiej sieci będą nieczynne.

Auchan otwarte tylko w Sylwestra

Francuski gigant podjął decyzję o zamknięciu swoich hipermarketów o godz. 18.00. W Nowy Rok w sklepach sieci nie będzie można zrobić zakupów.

W Żabce będzie można zrobić zakupy 1 stycznia

Praktycznie wszystkie sklepy będą zamknięte 1 stycznia, ale nie Żabka. W Nowy Rok będzie można tam zrobić zakupy, pod warunkiem, że sklep będzie obsługiwany przez właściciela, czyli zgodnie z tymi samymi przepisami, które obejmują niedziele niehandlowe. Z kolei w Sylwestra sklepy sieci Żabka będą otwarte w standardowych godzinach, czyli od 6.00 do 23.00.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News