Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Lidl montuje specjalne urządzenia we wszystkich sklepach. Dobra wiadomość dla klientów w obecnym czasie
Paulina Musianek
Paulina Musianek 18.04.2020 02:00

Lidl montuje specjalne urządzenia we wszystkich sklepach. Dobra wiadomość dla klientów w obecnym czasie

biznes-info-640x433
Biznesinfo.pl

Lidl doposaży swoje sklepy

Lidl Polska aby jeszcze bardziej zatroszczyć się o bezpieczeństwo klientów i sprzedawców postanowił wprowadzić w swoich placówkach urządzenia, za pomocą których będzie można odpowiednio zadbać o higienę dłoni Klienci wchodząc do sklepów Lidl w Polsce będą mieli możliwość profesjonalnej dezynfekcji rąk w stacjach dezynfekujących. Co więcej stacje zwiększają bezpieczeństwo i komfort – działają w sposób bezdotykowy, automatycznie dozując środek do dezynfekcji.Takie stacje dezynfekujące do dłoni funkcjonują już w niektórych placówkach jednak sieć zamierza w równym zakresie umożliwić dostęp do nich klientom we wszystkich swoich sklepach. 

- Wszyscy doskonale wiemy jak ważna w aktualnej sytuacji jest higiena rąk. Wkrótce klienci odwiedzający sklepy Lidl będą mogli w bezpieczny, bezdotykowy sposób zdezynfekować dłonie przy wejściu do sklepu i tym samym w bardziej komfortowych warunkach dokonać zakupów – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska, jak czytamy na wiadomoscihandlowe.pl.

Lidl po świętach też otwarty dłużej

Lidl w okresie poprzedzającym Wielkanoc otwarty był przez całą dobę. Od wtorku 14 kwietnia sieci handlowe wracają do wcześniejszego trybu pracy. I tak Lidl będzie teraz czynny w godzinach 6.00 – 24.00. W niektórych placówkach nadal jednak będzie możliwość zrobienia zakupów przez całą dobę.

Tagi: Lidl