Lidl już niedługo wyposaży wszystkie swoje sklepy w stacje dezynfekujące
fot. MARCIN GADOMSKI/AGENCJA SE/East News
Autor Paulina Musianek - 18 Kwietnia 2020

Lidl montuje specjalne urządzenia we wszystkich sklepach. Dobra wiadomość dla klientów w obecnym czasie

Lidl już za całkiem niedługo wprowadzi we wszystkich swoich placówkach stacje dezynfekujące. Pozwoli to na jeszcze lepsze przestrzeganie higieny wśród klientów sklepu podczas pandemii koronawirusa. 

Lidl doposaży swoje sklepy

Lidl Polska aby jeszcze bardziej zatroszczyć się o bezpieczeństwo klientów i sprzedawców postanowił wprowadzić w swoich placówkach urządzenia, za pomocą których będzie można odpowiednio zadbać o higienę dłoni Klienci wchodząc do sklepów Lidl w Polsce będą mieli możliwość profesjonalnej dezynfekcji rąk w stacjach dezynfekujących. Co więcej stacje zwiększają bezpieczeństwo i komfort – działają w sposób bezdotykowy, automatycznie dozując środek do dezynfekcji.Takie stacje dezynfekujące do dłoni funkcjonują już w niektórych placówkach jednak sieć zamierza w równym zakresie umożliwić dostęp do nich klientom we wszystkich swoich sklepach.

- Wszyscy doskonale wiemy jak ważna w aktualnej sytuacji jest higiena rąk. Wkrótce klienci odwiedzający sklepy Lidl będą mogli w bezpieczny, bezdotykowy sposób zdezynfekować dłonie przy wejściu do sklepu i tym samym w bardziej komfortowych warunkach dokonać zakupów – mówi Aleksandra Robaszkiewicz, Head of Corporate Communications Lidl Polska, jak czytamy na wiadomoscihandlowe.pl.

Lidl po świętach też otwarty dłużej

Lidl w okresie poprzedzającym Wielkanoc otwarty był przez całą dobę. Od wtorku 14 kwietnia sieci handlowe wracają do wcześniejszego trybu pracy. I tak Lidl będzie teraz czynny w godzinach 6.00 – 24.00. W niektórych placówkach nadal jednak będzie możliwość zrobienia zakupów przez całą dobę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tajemnicze dźwięki w Warszawie. Mieszkańcy zaniepokojeni, skąd one pochodzą?
  2. Maseczki mogą zostać z nami na najbliższe dwa lata. Wiceminister zdrowia wyjaśnia
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Morawiecki przekazał najnowsze informacje ws. walki z epidemią. Polska podobno pobiła rekord świata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News