By WrS.tm.pl - Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=88991032
By WrS.tm.pl - Praca własna, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=88991032
Autor Stanisław Węgrowski - 10 Maja 2020

Koniec walk w sklepach o popularne produkty, będziesz mógł je zarezerwować. Lidl wyszedł z genialnym pomysłem

Lidl szykuje nową usługę w ramach zakupów online. Klienci niemieckiej sieci będą mogli rezerwować niektóre produkty sprzedawane w sklepach stacjonarnych Lidl.

Lidl wprowadza nową usługę

O nowym rozwiązaniu szykowanym przez sieć Lidl poinformował serwis Antyweb.pl. Choć Lidl nie opublikował jeszcze oficjalnej informacji prasowej na temat nowej usługi, to zaczął rozsyłać do zalogowanych klientów komunikat o zmianie regulaminu Moje Konto Lidl.

W komunikacie sieci Lidl możemy przeczytać, że od 24 maja 2020 roku zacznie obowiązywać zmieniony regulamin usługi Moje Konto Lidl. Do najważniejszych zmian należy rozszerzenie funkcjonalności Mojego Konta Lidl o nowe rozwiązanie. Sieć szykuje serwis internetowy przeznaczony do rezerwacji produktów w swoich sklepach stacjonarnych.

Nawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyćNawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyćCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Zwycięstwo Dudy już nie takie pewne? Wyrasta mu poważny przeciwnik, są wyniki sondażu

Lidl umożliwia rezerwacje produktów

Nowy serwis sieci Lidl ma działać pod adresem rezerwuj.lidl.pl. Póki co strona nie działa, a poza komunikatem w związku z regulaminem nie przekazano żadnych informacji. Nie wiadomo zatem, jakie produkty będzie można rezerwować.

Jednak wygląda na to, że nowa usługa Lidla może częściowo zakończyć “wyścigi”, jakie urządzają sobie klienci. Można przypuszczać, że rezerwacje będą dotyczyć produktów specjalnych. Lidl słynie z tygodni tematycznych i co jakiś czas wprowadza produkty znanych marek, które są błyskawicznie wykupywane przez klientów.

Lidl coraz odważniej stawia na e-grocery. Już od jakiegoś czasu sieć prowadzi sprzedaż online. Niedawno wprowadziła także aplikację Lidl Plus, która cieszy się dużym powodzeniem. W zeszłym roku z rozwiązania korzystało blisko 4 mln osób.

Dom od 15 do 40 tys. złotych? To możliwe, ludzie szaleją na ich punkcieDom od 15 do 40 tys. złotych? To możliwe, ludzie szaleją na ich punkcieCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Śmiertelny wypadek na Mazowszu. Nie żyje młody motocyklista
  2. Kiedy pożegnamy kolejne obostrzenia? Podjęcie decyzji jest kwestią dni
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Chiny zablokowały całe miasto przez koronawirusa. Nagły powrót, najwyższy stopień zagrożenia
Od dziś będziesz mógł zrobić zakupy w Biedronce również w niedzielę. Wszystko dzięki sprytnej decyzji sieciOd dziś będziesz mógł zrobić zakupy w Biedronce również w niedzielę. Wszystko dzięki sprytnej decyzji sieciCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News