Lidl z kłopotliwą promocją
Flickr/Alper Çuğun
Autor Maria Glinka - 9 Maja 2020

Wielkie zamieszanie spowodowane promocją w Lidlu. Klienci nie wiedzą co ile kosztuje

Lidl padł ofiarą własnej promocji. W ubiegłym tygodniu sieciówka zorganizowała promocję – 10 butelek piwa gratis przy zakupie 20 sztuk. Problemy pojawiły się jednak przy kasach. Okazało się, że nie wiadomo, które produkty są objęte promocją.

Lidl z kłopotliwą promocją

Lidl tuż przed majówką zorganizował promocję, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Klienci mogli zdobyć 20 butelek piwa, płacąc tylko za 10. Nie dotyczyło to wszystkich gatunków piwa. Jednak sieć nie poinformowała, które produkty są objęte promocją, co spowodowało wiele problemów. Lidl tłumaczy się awarią systemu – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Zaskoczeni klienci dopiero przy kasie dowiadywali się, że produkt, który wybrali nie zalicza się do promocji. Warunki okazji brzmiały bowiem: "50 proc. taniej. 20 w cenie 10. Wszystkie piwa w butelce.". Jednak przy płatności okazywało się, że promocja uwzględnia nie wszystkie piwa butelkowane, a tylko niektóre z nich.

Resort rozwoju zabrał głos w sprawie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Już niedługo otwarciaResort rozwoju zabrał głos w sprawie salonów fryzjerskich i kosmetycznych. Już niedługo otwarciaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Jarosław Kaczyński zatrudnił 26-latka na wysokie stanowisko. Zastanawiająca historia młodego mężczyzny

Biedronka poradziła sobie lepiej niż Lidl

Podobną promocję wprowadziła w ubiegły czwartek Biedronka, która zaproponowała klientom ofertę 12 piw i drugie tyle gratis. Kampania promocyjna okazała się jednak bardziej zrozumiała w Lidlu. Biedronka oznajmiła, że można „mieszać dowolnie”, a szczegóły oferty doprecyzowała ulotka. Wynikało z niej, że chodzi o produkty marki: Somersby, Carlsberg, Książęce, Karmi, Desperados, Lech Free oraz Heineken (w różnych wariantach).

W obydwu sieciach handlowych była to promocja jednodniowa. Chcąc ograniczyć nadmierne wykupywanie alkoholu Biedronka wprowadziła nawet limit – na jednym paragonie mogły znaleźć się tylko 24 piwa.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Otworzyli paczkę chipsów. Znaleziska w środku się nie spodziewali
  2. Mama dwójki dzieci walczy z białaczką. Pilnie potrzebuje pomocy dobrych ludzi
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Wuhan ujawniło nowe dane. Spełnia się czarny scenariusz?
ZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweZUS będzie prześwietlał przedsiębiorców. Szuka tych, którzy nielegalnie pobrali postojoweCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News