IPhone z nową funkcją wysyłania powiadomień
Pixabay/JESHOOTS-com
Autor Maria Glinka - 7 Marca 2020

Apple wprowadza poważną zmianę. Twój iPhone będzie wyświetlał ci nowe powiadomienia

iPhone będzie wysyłał powiadomienia z reklamami. Ta innowacyjna zmiana w systemie jest kontynuacją nowej, wdrażanej od niedawna, polityki Apple.

iPhone wyświetli reklamy na ekranie

iPhone będzie miał możliwość wysyłania powiadomień z reklamami wszystkim aplikacjom na telefonie – to kolejna innowacja, którą wprowadza Apple. Nie będzie to jednak oznaczało, że nasze urządzenie pogrąży się w otchłani reklam – aby notyfikacje pojawiały się na ekranie, użytkownik będzie musiał każdorazowo wyrazić na to zgodę.

Nowa funkcja ma stanowić rozszerzenie zakresu promowanych produktów. Jak dotąd Apple reklamował jedynie własne produkty i usługi, a dzięki tej zmianie odbiorca będzie mógł przyjrzeć się innym nowym ofertom czy najbardziej korzystnym promocjom – pisze next.gazeta.pl.

Szykują się nowe zasiłki. Ich koszt może wynieść 1136 zł na uprawnionegoSzykują się nowe zasiłki. Ich koszt może wynieść 1136 zł na uprawnionegoCzytaj dalej

Apple wychodzi na prostą

Ostatni czas nie należał do najbardziej korzystnych dla Apple, szczególnie w sensie finansowym. W związku z celowym spowalnianiem urządzeń, bez wiedzy użytkowników, firma będzie musiała zapłacić od 310 do 500 mln dolarów.

W celu uniknięcia podobnych sytuacji podjęto decyzję o zmianie polityki. Nowa koncepcja oparta była o sporadyczne wyświetlanie reklam. Jednak to podejście zostało szybko skrytykowane, ponieważ promowało jedynie produkty i usługi firmy Apple. Aby uniknąć oskarżeń ze strony innych korporacji polityka firmy musiała się zmienić. Stąd wywodzi się nowa formuła powiadomień akceptowanych samodzielnie przez odbiorcę.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Wielu Polaków w ogóle nie ma pojęcia. Ty też możesz dostać zwrot z kredytu
2. Przykre wieści z Watykanu. Potwierdzono przypadek zakażenia

Rekordowe wyniki

Apple to korporacja, która dba o nieustanne wprowadzanie nowych technologii do powszechnego obiegu. Wypuszczenie na rynek nowego IPhone stanowi prawdziwe wydarzenie dla wielbicieli marki. Nie inaczej było w trzech ostatnich miesiącach 2019 r., kiedy w związku z premierą najnowszego modelu telefonu, zyski osiągnęły rekordową skalę. Na samej sprzedaży telefonów Apple zarobił prawie 56 mld dolarów.

Łączne zyski firmy w tym kwartalne są szacowane na 91,8 mld dolarów. Ta ogromna suma stanowi wzrost o prawie 8 mld dolarów w porównaniu z analogicznym okres w 2018 r. – pisze money.pl.

Zgromadzili fortunę, którą trudno sobie wyobrazić. TOP 10 najbogatszych PolakówZgromadzili fortunę, którą trudno sobie wyobrazić. TOP 10 najbogatszych PolakówCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pendolino zatrzymane w Warszawie. Jeden z pasażerów zadzwonił na numer alarmowy
  2. Operacja na otwartym sercu, poważny stan. Niepokojące doniesienia o Tomaszu Stockingerze
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Pociąg w Warszawie pilnie zatrzymany. Nieoficjalnie: mogło chodzić o zakażenie chorobą, na miejscu służby
Produkty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiProdukty za które już za miesiąc będziesz płacił dużo więcej. Wszystko przez podatkiCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News