BiznesINFO.pl
Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 26.03.2021. Wzmozony ruch zakupowy w wielkopowierzchniowych sklepach meblowy i budowlanych. Zgodnie z najnowszymi obostrzeniami pandemicznymi, tego typu sklepy beda zamkniete od 27 marca do 9 kwietnia.

East News, Piotr Molecki

IKEA wprowadza swój oczyszczacz powietrza. Zapowiada się na hit

3 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Kamila Jeziorska

Udostępnij:

IKEA cały czas wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stara się wzbogacać ofertę o kolejne produkty. Tym razem szwedzki gigant postawił na oczyszczacz powietrza, a warto podkreślić, że te w ostatnim czasie mocno zyskały na popularności. Klienci

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Czym będzie charakteryzował się oczyszczacz powietrza od IKEI

  • Ile będzie kosztował

  • Czym będzie wyróżniał się na tle innych produktów

IKEA uderza z oczyszczaczem powietrza

Niewątpliwie ogromna część społeczeństwa wyposaża swoje domy i mieszkania w IKEI - wszak szwedzki gigant znany jest z tego, że w swoim asortymencie posiada tanie, ale solidne produkty. Tym razem IKEA postanowiła wprowadzić na rynek nowy produkt.

IKEA stworzyła swój własny oczyszczacz powietrza - informuje portal dobreprogramy.pl. FÖRNUFTIG, bo tak nazywa się produkt IKEI, jest lekki, przenośny i łatwy w użytkowaniu. Można go także zawiesić na ścianie.

FÖRNUFTIG wyposażony jest w filtr cząstek stałych, ale dodatkowo możemy do niego dokupić filtr gazu. Oczyszczacz powietrza możemy ustawić w pomieszczeniach od 8 mkw. do 10 mkw. oraz skorzystać z trzech prędkości działania.

IKEA podkreśla, że sprzęt został stworzony dla potrzeb klienta, dlatego nawet osoby obawiające się hałasu mogą być spokojne. IKEA wyposażyła FÖRNUFTIG w tryb snu. Dodatkowo, sprzęt będzie posiadał organizer na przewody.

IKEA konkurencyjna dla innych

Urządzenie ma 11x45x31 cm, dlatego jest wyjątkowo kompaktowe i poręczne w porównaniu do innych sprzętów. Co więcej, oczyszczacz powietrza od IKEI zajmie nie tylko mało miejsca, ale również jest wygodny w użytkowaniu za sprawą rączki do przenoszenia.

IKEA podkreśla konkurencyjną cenę sprzętu, która wynosi 199 zł. W porównaniu do innych sprzętów jest różnica od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Niewątpliwie minusem jest możliwość używania go w małych pomieszczeniach.

IKEA od dawna współpracuje z firmami Electrolux i Whirpool, które produkują sprzęt AGD dla szwedzkiej spółki. Dzięki temu klienci IKEI mogą nie tylko zamówić wymarzone meble do swojej kuchni, ale również sprzęt i nie martwić się o ewentualne problemy z montażem.

Dobreprogramy.pl zastanawia się kiedy IKEA zaprojektuje swój smartfon lub inne urządzenie. Na razie jednak klienci w sklepach IKEA znajdą uchwyt do tego pierwszego.

Kamila JeziorskaAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwentka stosunków międzynarodowych na UKSW i studentka ostatniego roku politologii i dziennikarstwa. Uważa, że dziennikarstwo to nie tylko zawód, ale też misja. Uwielbia Stany Zjednoczone, jamniki i serial "House of Cards". Najbardziej lubi pisać na tematy polityczne i społeczne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Handel

IKEA otwiera nowy rok wraz z sezonem jesienno-zimowym. Debata „Domy przyszłości – relacje a innowacje"

Czytaj więcej >

Handel

Nowe Ferrari zaskoczyło świat. Włosi zaprezentowali całkiem inne auto niż dotychczas

Czytaj więcej >
Czego Polska eksportuje najwięcej?

Handel

Polski eksport i import mocno rośnie. Najnowsze dane za lipiec

Czytaj więcej >
Żywność i podwyżki cen

Handel

Maspex zapowiada podwyżki cen. Wysokie koszty produkcji

Czytaj więcej >

Handel

Czy braki energii wpłyną na produkcję Coca-Cola w Polsce?

Czytaj więcej >
Allegro

Handel

Allegro chce zastrzec kolor pomarańczowy jako znak towarowy

Czytaj więcej >