BiznesINFO.pl
Mel Lindbloom Student Union ribbon cutting ceremony (Green River College, Auburn, WA)

Wikimedia Commons, Steven Pavlov, licencja: https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en

Słynna sieciówka ruszyła z nową marką. Dwa sklepy w Polsce w dwa dni

19 Września 2020

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Sieć handlowa Carrefour rozwija działalność i otwiera kolejne sklepy Supeco. Supeco ma stanowić połączenie dyskontu i hurtowni. W czwartek i piątek nastąpiło otwarcie kolejnych dwóch placówek tego nowego formatu sieci Carrefour, których tym samym jest już

Carrefour rozszerza działalność w imię omnikanałowości 

Sieć Carrefour prężnie rozwija nowy format działalności, otwierając kolejne placówki Supeco, mające stanowić połączenie dyskontów i hurtowni. Jak podają Wiadomości Handlowe, w środę i czwartek Carrefour otworzył dwa kolejne sklepy Supeco w Zgorzelcu oraz w Bogatyni. Otwarcia nowych sklepów Supeco w Polsce miały miejsce także w sierpniu.

Tym samym liczba placówek nowego formatu sieci Carrefour w kraju sięgnęła 8. Decyzja o tym, żeby w ramach jednego sklepu połączyć usługi właściwe dla dyskontów i dla hurtowni wiąże się z przyjętą przez sieć Carrefour strategią omnikanałowości (omnis: wszystko), polegającą m.in. na adresowaniu swoich usług do różnych grup odbiorców, co przekłada się na zróżnicowanie i urozmaicenie asortymentu sklepów oraz atrakcyjne ceny dla klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesowych. 

Supeco, nowy format sieci Carrefour, rośnie w siłę

W sklepach Supeco, realizujących nowy format działalności sieci Carrefour, znajdziemy szeroki wachlarz produktów atrakcyjnych zarówno dla indywidualnych klientów przyzwyczajonych do dyskontów takich jak Lidl czy Biedronka, jak i oferty sprzedaży hurtowej wychodzące naprzeciw zapotrzebowaniu klientów, którzy sami zajmują się sprzedażą detaliczną.

Według Wiadomości Handlowych w Supeco znajdziemy produkty świeże, ale też pakowane, a ponadto alkohol, kosmetyki czy chemię domową. Dwie nowe placówki Supeco w Zgorzelcu i Bogatyni stanowią nie tylko urozmaicenie lokalnego rynku, ale także stwarzają miejsca pracy dla okolicznych mieszkańców. Sklep Supeco otwarty w piątek 18 września w Bogatyni powstał w wyniku przebudowy wcześniejszej placówki sieci Carrefour.

Tagi:

Carrefourzakupysklepdyskont

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

zakupy

Handel

Black Friday. Dobrze zorganizowana akcja może przynieść firmom korzyści

Czytaj więcej >

Handel

Żabka wprowadza do sprzedaży nową przekąskę o nazwie Black Dog. Czarny hot dog z czarnym sosem

Czytaj więcej >

Handel

GUS: Sprzedaż detaliczna rośnie wolniej niż się spodziewano

Czytaj więcej >

Handel

Wzrosły dostawy LNG do gazoportu w Świnoujściu

Czytaj więcej >

Handel

Izba Zbożowo-Paszowa: spadły krajowe ceny zbóż

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa hipermarket Carrefour N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia - lista zakupow

Handel

Hipermarkety mają płacić w przyszłości wyższe podatki. Może to spowodować podwyżkę cen produktów

Czytaj więcej >