BiznesINFO.pl
Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Andrzej Iwanczuk/REPORTER

Biedronka wprowadziła promocję na piwa. Specjalnie przed majówką

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Maria Glinka

Udostępnij:

Biedronka przygotowała specjalną ofertę z okazji nadchodzącej majówki. Klienci mogą zdobyć kilkanaście butelek piwa całkowicie za darmo, pod warunkiem że kupią odpowiednią liczbę. Na dodatek sieciówka zachęca do zakupu innych grillowych przysmaków w atrakcyjnych cenach.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jaką piwną promocję organizuje Biedronka

  • Które inne sklepy rozdają piwo za darmo

  • Co jeszcze można kupić po niższych cenach z okazji majówki

Biedronka szykuje się na szturm

Biedronka regularnie proponuje klientom ulubione produkty w wyjątkowych cenach. Tym razem poszła w ślady konkurencji i przygotowała specjalną promocję na piwo. Dzięki niej każdy, kto planuje majówkę w większym gronie będzie mógł zaopatrzyć się w wybrane trunki.

Promocja w Biedronce opatrzona jest hasłem „12+12”. Każdy, kto zakupi 24 piwa 12 najtańszych otrzyma całkowicie za darmo. A jeśli zdecyduje się na zakup 24 butelek w identycznej cenie? W takiej sytuacji rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie piwa objęte promocją.

W odróżnieniu od innych sklepów Biedronka nie ogranicza promocji tylko do jednego rodzaju piwa. Portal money.pl podaje, że klienci będą mogli otrzymać za darmo piwa Beck's, Captain Jack, Carlsberg, Corona, Desperados, Heineken, Redd's i Somersby.

W akcji mogą brać udział tylko posiadacze karty Moja Biedronka. Co więcej, klient może wziąć w niej udział tylko jeden raz. To jednak nie jedyne ograniczenia. Promocja będzie dostępna bowiem tylko w czwartek 29 kwietnia.

To dość duże zaskoczenie, zważając na to, że sklepy będą przeżywały prawdziwe oblężenie dopiero w piątek 30 kwietnia, ponieważ to ostatnia okazja na majówkowe zakupy (w sobotę 1 maja sklepy są nieczynne). Jednak Biedronka postanowiła wydłużyć godziny otwarcia sklepów w dniu piwnej promocji aż do 2:00 w nocy, a więc za pewne spodziewa się równie dużego zainteresowania, jak konkurencja.

Poza tym od wtorku 27 kwietnia do piątku 30 kwietnia ponad 2,2 tys. sklepów sieci handlowej Biedronka będzie działało do godziny 23 lub dłużej. Z kolei 100 wybranych placówek ma pracować w trybie całodobowym.

Nie tylko Biedronka zachęca do piwnych promocji

Specjalną, podwójną ofertę dla piwoszy przygotował także Kaufland. Z pierwszej promocji można skorzystać tylko dzisiaj - przy zakupie 7 piw 5 kolejnych jest za darmo. Radio Zet podaje, że oferta obejmuje tylko piwo Łomża Jasne w butelkach 0,5 l.

Z kolei w piątek 30 kwietnia Kaufland zaproponuje klientom promocję na piwo Żywiec. Każdy, kto pojawi się przy kasie z 20 butelkami piwa 10 z nich otrzyma gratis. Sieciówka ostrzega, że będzie skrupulatnie liczyć sztuki, a klienci, którzy przyniosą więcej niż 20 butelek nie będą mogli skorzystać ze zniżki.

Większa dowolność w wyborze piw w Biedronce to nie jedyny zachęta, aby to właśnie w tym sklepie zrobić majówkowe zakupy. Biedronka przygotowała również promocje na inne, grillowe artykuły, które będą idealnie komponowały się z piwem.

Co przygotowała Biedronka? Tym razem sieciówka postawiła na kultową promocję 1+1. Oferta obejmuje wszystkie produkty marki Madero (m.in. majonezy, ketchupy i musztardy), a także kiełbasę śląską (Kraina Wędlin, 500 g). Każdy, kto zdecyduje się na zakup jednej sztuki drugą, identyczną otrzyma gratis. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 opakowania dziennie. W akcji mogą wziąć udział klienci, które posiadają aktywną kartę Moja Biedronka.

Byłeś świadkiem ciekawego zdarzenia? Masz interesujące zdjęcia lub filmik? Podziel się z nami wysyłając na redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Godziny otwarcia sklepów w długi weekend

Handel

Godziny otwarcia sklepów będą w ten weekend nieco inne. Lepiej je znać, żeby nie odbić się od drzwi

Czytaj więcej >
Marks & Spencer wraca na polski rynek

Handel

Wycofana z Polski marka, wraca z powrotem na nasz rynek. Niemała gratka dla fanów

Czytaj więcej >
Jakub Kaminski/EAST NEWS

Handel

Primark otwiera sklep w Poznaniu. Ujawnili już nową datę otwarcia

Czytaj więcej >
Godziny otwarcia Biedronki

Handel

Biedronka zmienia godziny otwarcia. Placówki w całej Polsce będą działać dłużej

Czytaj więcej >
By Henryk Borawski - Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=30787724

Handel

Biedronka rusza z hitową promocją. Na majówkę 12 piw za darmo

Czytaj więcej >
Biedronka zmienia stroje swoich pracowników

Handel

Wielkie zmiany w Biedronce, na zakupach aż się zdziwisz. Sieć całkowicie zmienia jeden z najważniejszych elementów

Czytaj więcej >