BiznesINFO.pl > Handel > Biedronka udostępnia możliwość zrobienia zakupów online z dostawą do domu
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 05.06.2023 22:12

Biedronka udostępnia możliwość zrobienia zakupów online z dostawą do domu

Biedronka logo
Domena publiczna

Biedronka udostępnia możliwość zrobienia zakupów online z dostawą do domu. Jest jednak jeden minus - nie każdy może z tej funkcji skorzystać.

Zakupy online w Biedronce

Możliwość zrobienia zakupów przez internet jest popularna od początku pandemii koronawirusa. Opcję taką zaczęły udostępniać sieci hipermarketów oraz dyskontów w naszym kraju.

W Polsce, jak podaje portal eska.pl, jedną z takich sieci jest Biedronka. Usługa BIEK, tworzona we współpracy z Glovo, jest dostępna miedzy 7:00 a 23:00, przez 7 dni w tygodniu - również w niedziele niehandlowe. Pozwala to na ominięcie zakazu handlu.

Jest haczyk

Nie każdy jednak z opcji dostawy z Biedronki może skorzystać. Przede wszystkim, usługa jest ograniczona tylko do kilku miast w Polsce.

Jak wynika z informacji portalu eska.pl, jest to spowodowane lokalizacją mikrocentrów dystrybucyjnych. Z tego powodu, z dostawy mogą skorzystać jedynie mieszkańcy Poznania, Krakowa, Warszawy, Łodzi, Gdańska i Wrocławia.

Oferta jest spora

Jak wynika ze słów Bartosza Piśniaka, menedżera ds. projektów cyfrowych w Biedronce cytowanych przez portal eska.pl, za pomocą usługi BIEK można zakupić ponad 1300 produktów. W ofercie są zarówno marki własne, jak i pozostałe dostępne na rynku.

Piśniak podał na przykład, że za pomocą BIEK do domu można zamówić warzywa czy owoce. Możliwy jest również zakup przekąsek, ryb, mięsa czy lodów.

Tagi: Biedronka
Polecane