BiznesINFO.pl Handel Biedronka rozdała nagrody swoim pracownikom. Kwoty wyższe niż rok temu
media/Biedronka

Biedronka rozdała nagrody swoim pracownikom. Kwoty wyższe niż rok temu

25 marca 2021
Autor tekstu: Wiktoria Pękalak

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Jakie nagrody przyzna Biedronka

  • Kto otrzyma nagrodę

  • Kim jest E.A. Soares dos Santos

Biedronka rozdaje nagrody pracownikom

Pracownicy Biedronki mają spore powody do radości. Portugalska sieć wyraźnie dba o swoich pracowników i przekazuje im dodatkowe fundusze, z których będą mogli skorzystać w Wielkanoc. Mowa o nagrodach E.A. Soares dos Santosa są przyznawane co rokum podaje portal wiadomoscihandlowe.pl.

W bieżącym roku nagroda Biedronki wynosi 2500 zł, czyli o 200 zł więcej niż w ubiegłym roku. Dodatkowe pieniądze mają trafić na konta pracowników jeszcze w marcu, co idealnie współgra ze świętami.

Kto otrzyma nagrodę Biedronki

Specjalną nagrodę Biedronki otrzymają pracownicy, którzy pracują w sklepie w pełnym wymiarze godzin (na pełnym etacie). Osoby, które nie wyrabiają całego etatu, także otrzymają nagrodę, jednak będzie ona niższa.

Aby otrzymać nagrodę, pracownicy muszą być zatrudnieni w sklepie przynajmniej rok.

Biedronka nie wypłaca nagród także osobom, które były nieobecne w pracy przez ponad 180 dni, do których wlicza się także opieka nad dziećmi. Ze smakiem będą musiały obejść się również osoby, których pracę oceniono na "poniżej oczekiwań".

Na przyznawanie nagród nie mają wpływu: urlop wypoczynkowy, okolicznościowy, czy nieobecność spowodowana wypadkiem w pracy.

 Elisio Alexandre Soares dos Santos

Elisio Alexandre Soares dos Santos, którego imienia przyznawana jest nagroda to twórca potęgi, jaką stało się Jeronimo Martins. Firmą kierował od 1968 r., czyli śmierci swojego ojca, do 2013 r. Potężna firma, którą poznajemy dzięki Biedronce, startowała jako sklep sprzedający w Lizbonie kukurydzę i wino od 1792 roku,

Obserwuj nas w
autor
Wiktoria Pękalak

Redaktor Biznesinfo. Absolwent filologii polskiej na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, student filozofii. Wcześniej w miesięczniku "Teatr". Niestrudzenie projektuje zasadę ekwiwalencji z osi odbioru na oś kombinacji.

Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie