Biedronka wyprzedaż
Biedronka
Autor Kasper Starużyk - 25 Grudnia 2019

Biedronka po Świętach zaszaleje z bajeczną promocją. Nic tylko kupować

Biedronka po Świętach zaoferuje Polakom prawdziwe zakupowe szaleństwo. Ceny i gratisy będą znakomite, co pokazuje gazetka sklepu na okres poświąteczny. To doskonała wiadomość zważywszy na fakt, że nasze portfele po Świętach nie należą zwykle do najpełniejszych.

Prezenty, wydatki na organizację rodzinnych biesiad i wiele, wiele innych kosztów. Grudniowe Święta, choć wyczekiwane miesiącami, często powodują, iż w naszych portfelach zostają pustki. Należy jednak pamiętać, że do końca miesiąca pozostaje jeszcze tydzień, a na sam finał zostaje jeszcze sylwestrowa zabawa.

Biedronka podpowiada jak oszczędzić i skorzystać z promocji przygotowanych przez sieć, które zostały ujawnione w Gazetce Biedronki. Firma zdecydowała się po Świętach na wyprzedaż, która robi wrażenie. To kolejna znakomita promocja po tym jak przed Wigilią Biedronka oferowała świąteczne, klasyczne frykasy takie jak pierogi czy uszka w bardzo niskich cenach.

Biedronka zapowiada Wielką Wyprzedaż

Biedronka wyszła na przeciw oczekiwaniom klientów i ogłosiła, że uruchamia specjalną wielką, poświąteczną wyprzedaż, która wystartuje 27 grudnia. Praktycznie za bezcen będzie można kupić produkty z sekcji AGD, zabawki, tekstylia i mnóstwo innych artykułów przemysłowych. Mało tego, sieć przewiduje liczne gratisy.

Użytkownicy LPG dostali prezent na święta, autogaz niespodziewanie tanieje. Benzyna i ropa gorzejUżytkownicy LPG dostali prezent na święta, autogaz niespodziewanie tanieje. Benzyna i ropa gorzejCzytaj dalej

Sieć informuje, że z wyprzedaży, która startuje 27 grudnia, będzie można korzystać do 4 stycznia. Wydaje się, że jest to kapitalna wiadomość dla tych, którzy potrzebują kupić nieco sprzętu, a do tej pory nie pozwalały im na to wysokie koszty. Należy więc monitorować ofertę Biedronki w poszukiwaniu towarów, na które od dawna mieliśmy ochotę. Jest wysoce prawdopodobne, że od 27 stycznia będziemy mogli zakupić je w bardzo atrakcyjnych cenach.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutne święta Jarosława Kaczyńskiego. Jak będą wyglądać w tym roku?
  2. Paweł Królikowski zdradził, na co choruje? Fani przypominają jeden z jego ostatnich wywiadów
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Już za dwa tygodnie na kierowców spadnie nowy obowiązek. Jeśli się nie zastosują zapłacą wysoką karę
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. GIS bije na alarm! Konkretne jajka mogą być skażone, pod żadnym pozorem ich nie jedz i nie używaj do wypieków

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News