Biedronka z wyjątkową ofertą na Dzień Dziadka i Babci
Marek Bazak/East News
Autor Maria Glinka - 20 Stycznia 2021

Biedronka pochwaliła się prezentem dla swoich klientów. Wszystko z okazji Dnia Dziadka

Biedronka postanowiła wyjść naprzeciw pandemicznym trudnościom w obchodach Dnia Dziadka i Babci i wprowadziła wyjątkową usługę do swojej oferty. Klienci będą mogli zakupić zestaw prezentowy i dostarczyć go za darmo pod wskazany adres. Do wyboru są słodycze, kwiaty i kosmetyki.

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Co można kupić na Dzień Dziadka w Biedronce
  • Jakie są zasady nowej akcji
  • Gdzie można z niej skorzystać

Biedronka na Dzień Dziadka i Babci

Biedronka nieustannie aktualizuje swoją strategię, wprowadzając rozwiązania na miarę pandemicznych czasów. Tym razem sieć handlowa postanowiła ułatwić klientom obchody Dnia Dziadka i Babci.

- W tym roku odwiedziny są utrudnione - musimy pamiętać o ich bezpieczeństwie. Pozostają życzenia przez telefon. Ale także niespodzianka w postaci prezentu dostarczonego na odległość. Specjalnie z myślą o tej okazji Biedronka przygotowała trzy szczególne zestawy prezentowe - wyznał Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka.

Portal Spożywczy podaje, że wybrany zestaw można zamówić przez aplikację Glovo. Następnie należy wskazać adres, pod który Biedronka za darmo dostarczy podarunek z okazji Dnia Dziadka lub Babci.

Trzy zestawy od Biedronki

Oferta na Dzień Dziadka i Babci w Biedronce jest niezwykle bogata. Klienci, poszukujący prezentów, mają do wyboru trzy różne zestawy. Znajdzie się coś zarówno dla miłośników słodyczy, jak i pielęgnacji.

Pierwszy zestaw sprawdzi się idealnie jako prezent na Dzień Dziadka. W jego skład wchodzą: delicje szampańskie 147 g, bombonierka Baryłki Wedel 200 g, kawa rozpuszczalne Nescafe Classic 200 g i krem do twarzy Nivea Men 75 ml.

Z kolei pozostałe pakiety prezentowe to doskonała propozycja dla wszystkich babć. Drugi zestaw skomponowano z: pomarańczowych delicji szampańskich 147 g, ptasiego mleczka waniliowego Wedel 360 g, Nivea Soft kremu do ciała intensywnie nawilżającego 300 ml oraz bukietu 11 róż. Natomiast na trzeci pakiet składają się: pomarańczowe delicje szampańskie 147 g, ptasie mleczko waniliowe Wedel 360 g, kawa mielona Jacobs Krönung 275 g, krem do rąk Garnier 100 ml oraz bukiet 9 tulipanów.

Zasady akcji na Dzień Dziadka i Babci w Biedronce

Biedronka przypomina, że darmowa dostawa wybranych zestawów prezentowych dotyczy wyłącznie zamówień dokonanych w aplikacji Glovo w dniach 21 i 22 stycznia 2021 r. Sieć handlowa deklaruje, że czas dostawy nie powinien przekroczyć godziny.

Aplikacja Glovo realizuje zamówienia Biedronki w 28 miastach: Białymstoku, Bielsku-Białej, Bydgoszczy, Bytomiu, Chorzowie, Częstochowie, Elblągu, Gdańsku, Gdyni, Gliwicach, Grudziądzu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Sopocie, Sosnowcu, Szczecinie, Toruniu, Tychach, Warszawie, Włocławku, Wrocławiu i Zielonej Górze.

Dzień Dziadka i Babci z Biedronką to niepowtarzalna okazja do skorzystania z darmowej dostawy w Glovo. Co do zasady bowiem klient nie ponosi dodatkowych kosztów dowozu, pod warunkiem że zakupi produkty o łącznej kwocie 199 zł.

Styczniowa akcja na Dzień Dziadka i Babci przy współpracy z Glovo to już kolejna prokonsumecka inicjatywa sieciówki. Podobną ofertę Biedronka zaproponowała klientom w maju z okazji Dnia Matki.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News