Sztab kryzysowy Biedronki apeluje do klientów
fot. wikimedia
Autor Stanisław Węgrowski - 16 Marca 2020

Biedronka z komunikatem dla swoich klientów. Sztab kryzysowy przekazał ważne wiadomości

Biedronka wystosowała do swoich klientów specjalny komunikat w formie nagrania wideo. Sztab kryzysowy sieci zapewnia, że podtrzyma funkcjonowanie łańcucha dostaw, a najważniejszych produktów nie zabraknie.

Biedronka nagrała filmik dla klientów

Posiadacze kart lojalnościowych Moja Biedronka, którzy podczas rejestracji podali swoje numery telefonów, dostali od sieci wiadomość sms z linkiem do krótkiego nagrania wideo - podaje portal Wiadomości Handlowe. To zaskakujące posunięcie, ale na pewno sympatyczne i zbliżające klientów do sieci.

Rząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskichRząd ze specjalnym apelem do mieszkańców miast a także władz miejskichCzytaj dalej

Na filmiku sztab kryzysowy Jeronimo Martins, właściciela sieci Biedronka, zapewnia, że bardzo poważnie traktuje obecną sytuację i rolę handlu detalicznego w obliczu epidemii. Spółka zrobi wszystko, co w jej mocy, aby konsumenci mieli ciągły dostęp do najważniejszych produktów.

Po powrocie do Polski umknął kwarantannie. Trudno uwierzyć, gdzie chciał przeczekać pandemięPo powrocie do Polski umknął kwarantannie. Trudno uwierzyć, gdzie chciał przeczekać pandemięCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. Tomasz Lis trafił do szpitala. Niepokojący wpis dziennikarza, pokazał zdjęcie

Biedronka uspokaja klientów. Wszystko jest pod kontrolą

Biedronka zapewnia, że klienci nie muszą się martwić o ciągłość dostaw do placówek sieci. “Jesteśmy świadomi, że obecnie obok służb medycznych nasza branża odgrywa kluczową rolę. Jesteśmy zdeterminowani, aby zrobić wszystko, co możliwe, w celu zapewnienie niezakłóconego funkcjonowania naszych centrów dystrybucyjnych i sklepów, z dostępnością produktów niezbędnych naszemu społeczeństwu” - zapewnia sztab kryzysowy sieci Biedronka, z prezesem Luisem Araujo na czele.

Sklepy szturmowane przez Polaków

Choć rząd zapewniał, że sklepy nie zostaną zamknięte, a dostawy żywności i artykułów pierwszej potrzeby będą utrzymane i niczego nie powinno zabraknąć, to od zeszłego tygodnia sklepy przeżywają oblężenie. Polacy kupują dużo, na zapas, w obawie przed epidemią i ograniczeniem handlu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Popularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetu
  3. Szkoły będą zamknięte znacznie dłużej. Znamy konkretną datę
  4. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  5. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  6. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  7. Wuhan skrywa sekrety, o których ludzie nie mają pojęcia. Miejsce, w którym zaczęła się cała pandemia

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News