BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Biedronka z komunikatem dla swoich klientów. Sztab kryzysowy przekazał ważne wiadomości

16 Marca 2020

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Biedronka wystosowała do swoich klientów specjalny komunikat w formie nagrania wideo. Sztab kryzysowy sieci zapewnia, że podtrzyma funkcjonowanie łańcucha dostaw, a najważniejszych produktów nie zabraknie.

Biedronka nagrała filmik dla klientów

Posiadacze kart lojalnościowych Moja Biedronka, którzy podczas rejestracji podali swoje numery telefonów, dostali od sieci wiadomość sms z linkiem do krótkiego nagrania wideo - podaje portal Wiadomości Handlowe. To zaskakujące posunięcie, ale na pewno sympatyczne i zbliżające klientów do sieci.

Na filmiku sztab kryzysowy Jeronimo Martins, właściciela sieci Biedronka, zapewnia, że bardzo poważnie traktuje obecną sytuację i rolę handlu detalicznego w obliczu epidemii. Spółka zrobi wszystko, co w jej mocy, aby konsumenci mieli ciągły dostęp do najważniejszych produktów.

Biedronka uspokaja klientów. Wszystko jest pod kontrolą

Biedronka zapewnia, że klienci nie muszą się martwić o ciągłość dostaw do placówek sieci. “Jesteśmy świadomi, że obecnie obok służb medycznych nasza branża odgrywa kluczową rolę. Jesteśmy zdeterminowani, aby zrobić wszystko, co możliwe, w celu zapewnienie niezakłóconego funkcjonowania naszych centrów dystrybucyjnych i sklepów, z dostępnością produktów niezbędnych naszemu społeczeństwu” - zapewnia sztab kryzysowy sieci Biedronka, z prezesem Luisem Araujo na czele.

Sklepy szturmowane przez Polaków

Choć rząd zapewniał, że sklepy nie zostaną zamknięte, a dostawy żywności i artykułów pierwszej potrzeby będą utrzymane i niczego nie powinno zabraknąć, to od zeszłego tygodnia sklepy przeżywają oblężenie. Polacy kupują dużo, na zapas, w obawie przed epidemią i ograniczeniem handlu.

Tagi:

KoronawirusBiedronkazakupysklepJeronimo Martinsdyskont

Stanisław WęgrowskiAutor

Wydawca Biznesinfo. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

zakupy

Handel

Black Friday. Dobrze zorganizowana akcja może przynieść firmom korzyści

Czytaj więcej >

Handel

Żabka wprowadza do sprzedaży nową przekąskę o nazwie Black Dog. Czarny hot dog z czarnym sosem

Czytaj więcej >

Handel

GUS: Sprzedaż detaliczna rośnie wolniej niż się spodziewano

Czytaj więcej >

Handel

Wzrosły dostawy LNG do gazoportu w Świnoujściu

Czytaj więcej >

Handel

Izba Zbożowo-Paszowa: spadły krajowe ceny zbóż

Czytaj więcej >
PHOTO: ZOFIA I MAREK BAZAK / EAST NEWS Warszawa hipermarket Carrefour N/Z Bezpieczne zakupy w godzinach dla seniorow powyzej 60 roku zycia - lista zakupow

Handel

Hipermarkety mają płacić w przyszłości wyższe podatki. Może to spowodować podwyżkę cen produktów

Czytaj więcej >