Biedronka wydłuża godziny pracy przed świętami
Wikipedia/Bardrock
Autor Maria Glinka - 2 Kwietnia 2020

Biedronka zmienia godziny otwarcia. Zakupy zrobisz przez całą dobę

Zakupy zrobisz nawet całą dobę? Biedronka wychodzi naprzeciw potrzebom klientów w czasie pandemii i w związku ze zbliżającą się Wielkanocą postanowiła wydłużyć godziny pracy. Tuż przed świętami sklepy będą czynne nawet przez 24 godziny na dobę.

Zakupy świąteczne w Biedronce będą znacznie łatwiejsze

Zakupy przedświąteczne w tym roku mogą być szczególnie utrudnione przez panującą pandemię koronawirusa i wprowadzone obostrzenia. Zdaniem Pawła Stoleckiego, dyrektora operacyjnego sieci Biedronka, „świąteczne zakupy są szczególne i wymagają więcej czasu, aby dobrać produkty i zadbać o każdy szczegół z myślą o bliskich”.

Dlatego też w okresie przedświątecznym godziny pracy sklepów zostaną zdecydowanie wydłużone. Od czwartku Biedronka będzie czynna od 6.00 do 24.00. Natomiast od wtorku 7 kwietnia do piątku 10 kwietnia zakupy w tej sieci handlowej będzie można zrobić przez całą dobę – podają wirtualnemedia.pl.

Zakupy z ograniczeniami

Zgodnie z decyzją rządu w sklepach obowiązują nowe ograniczenia, które mają przyczynić się do zahamowania rozprzestrzeniania się koronawirusa. W godzinach 10-12 zakupy mogą robić jedynie osoby powyżej 65 roku życia.

Co więcej w sklepach może przebywać jednocześnie tylko 3 razy więcej klientów niż liczba kas. Właściciele są odpowiedzialni za zapewnienie każdemu konsumentowi rękawiczek ochronnych.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Porażające sceny na pogrzebie Andrzeja Strzeleckiego. Nikt się nie spodziewał
2. Niemcy masowo wykupują ze sklepów jeden produkt. Hurtownie też już puste
3. Alior Bank zapowiada ważne zmiany i poprawki. Wszyscy klienci muszą się przygotować, ogromny przełom

Nowe rozwiązania w trosce o bezpieczeństwo

Od początku epidemii Biedronka stawia na zdecydowane działania, które mają zapewnić bezpieczne i komfortowe zakupy. Dwa tygodnie temu zainstalowano dozowniki z płynem dezynfekującym i udostępniono chusteczki nawilżające. Z kolei w ubiegłym tygodniu wprowadzono pierwszeństwo przy kasach dla osób starszych i ustanowiono godzinne przerwy techniczne w ciągu dnia na dezynfekcję.

Grupa Jeronimo Martins postanowiła dodatkowo wynagrodzić swoich pracowników w postaci premii 300 zł. Ma to być wyraz wdzięczności za zaangażowanie w pracę w czasie pandemii.

Pilny alarm WHO: prawie wszyscy źle noszą maseczki. Może wyrządzić więcej szkody niż pożytkuPilny alarm WHO: prawie wszyscy źle noszą maseczki. Może wyrządzić więcej szkody niż pożytkuCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ojcem, który popełnił samobójstwo. Byli niemal identyczni
  2. Koronawirus na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy. Sanepid zwraca się do uczestników z pilnym apelem
  3. Wyjawili nowe informacje ws. bonu turystycznego. Padła data, która ucieszy Polaków
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Kolobrzeskie ogórki kiszone lepsze od tradycyjnych? Sekretem jest jeden tajemniczy składnik
Produkty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieProdukty, za które przepłacasz i nawet o tym nie wiesz. Nie daj nabić się w butelkę i zacznij oszczędzanieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News