Żabka ma specjalne instrukcje dla klientów
wikimedia/Henryk Borawski
Autor Stanisław Węgrowski - 18 Marca 2020

Żabka przygotowała specjalne instrukcje dla klientów. Lepiej się zapoznaj przed pójściem do sklepu

Żabka opublikowała w serwisie YouTube wideo z instrukcjami dotyczącymi odpowiedzialnych zakupów w czasie pandemii koronawirusa. - W tym trudnym dla nas wszystkich czasie przypominamy, jak ważne jest obecnie, abyśmy wspólnie dbali o siebie nawzajem - apeluje Żabka.

Żabka wypuściła film dla klientów

Żabka zamieściła filmik, w którym występują aktorzy znani ze spotów reklamowych sieci. Bohaterowie przypominają o znaczeniu bezpiecznych zakupów w trakcie zagrożenia epidemiologicznego.

Żabka przygotowała się na koronawirusa

Żabka w obliczu epidemii koronawirusa wprowadziła szereg rozwiązań dla franczyzobiorców, pracowników sklepów, a także pracowników biurowych oraz pracowników centrów logistycznych, aby podnieść ich bezpieczeństwo i prewencyjnie działać na rzecz zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa.

Rada Gabinetowa: Premier dementuje bardzo ważnego fake newsaRada Gabinetowa: Premier dementuje bardzo ważnego fake newsaCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. PGE stanowczo zabiera głos w sprawie dostępności prądu w domach i ostrzega klientów
2. Bardzo szczery wpis ratownika medycznego. “Minister powinien się wstydzić"

W sklepach sieci Żabka ograniczone zostały godziny funkcjonowania, właściciele placówek otrzymali środki dezynfekujące, rękawiczki, montowane są przegrody pleksi oddzielające kasjerów od klientów. Właściciele sklepów mogą również określać liczbę osób, które przybywają w jednym czasie w sklepie. W centrach logistycznych został podwyższony reżim higieniczny.

Już nie sklepy spożywcze, teraz Polacy ruszyli na apteki. Niektórych produktów praktycznie już nie można dostaćJuż nie sklepy spożywcze, teraz Polacy ruszyli na apteki. Niektórych produktów praktycznie już nie można dostaćCzytaj dalej

Żabka przekazuje fortunę na walkę z koronawirusem

Żabka postanowiła też przekazać 4,5 miliona złotych na działania związane z koronawirusem, przekazując środki w całości do dyspozycji Ministerstwa Zdrowia i wskazanych przez resort instytucji.

Priorytetem dla nas wszystkich jest bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich Polaków. Jesteśmy przekonani, że warunkiem niezbędnym do skutecznego zmierzenia się z obecną sytuacją nadzwyczajną jest wspólne działanie. Z tego względu, jako sieć postanowiliśmy wesprzeć finansowo instytucje, które pełnią strategiczną rolę w rozwiązywaniu problemów, które dotyczą nas wszystkich - powiedział Tomasz Suchański prezes firmy Żabka Polska.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie wszyscy zostali w domach, tłumy dzieci na placach zabaw. Dzielnice i spółdzielnie podjęły ważną decyzję
  2. Koronawirus szaleje, a w polskim mieści zrobili mega imprezę. Pilnie interweniowała Policja, w głowie się nie mieści
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. ZUS zdradził sekret jak dostawać emeryturę o 15 proc. większą. Ma to być wyjątkowo proste
  5. Możesz zapłacić 270 zł albo nałożą na ciebie karę. Kontrole trwają w całym kraju
  6. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs
TOP 10 najdroższych polskich filmów. Budżety, które przyprawiają o zawrót głowy [GALERIA]TOP 10 najdroższych polskich filmów. Budżety, które przyprawiają o zawrót głowy [GALERIA]Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News