Żabka sprzedaje maseczki od 4F
Wikipedia/Silar
Autor Maria Glinka - 11 Maja 2020

Żabka wprowadziła do sprzedaży akcesoria popularnej marki sportowej. Chętnych nie brakuje

Żabka poszerza asortyment środków ochronnych dzięki współpracy z marką 4F. Od 6 maja w sieci handlowej można zakupić maseczki wielorazowego użytku, które są dostępne w dwóch wariantach cenowych i kolorystycznych.

Żabka z maseczkami od 4F

Żabka od 6 maja proponuje maseczki ochronne wyprodukowane przez polską firmę odzieży i akcesoriów sportowych 4F. Są to bawełniane maseczki wielorazowego użytku z dwiema warstwami polipropylenowymi. Cena za jedną sztukę to 5,99 zł, ale można zakupić również trójpak za 14,99 zł.

„Nieustannie dokładamy starań, aby wszyscy klienci sklepów Żabka mogli z łatwością zaopatrzyć się w maseczki. (…) Reagując na oczekiwania naszych klientów dzięki współpracy z marką 4F uruchomiliśmy dodatkowo w ramach oferty produktowej sprzedaż maseczek wielokrotnego użytku” – oznajmiła Anna Grabowska, wiceprezes zarządu ds. komercyjnych w firmie Żabka Polska.

Jak dostać się do fryzjera? Wizyty w salonach ulegną ogromnym zmianomJak dostać się do fryzjera? Wizyty w salonach ulegną ogromnym zmianomCzytaj dalej

Żabka stawia na jakość

Żabka zapowiada, że w ciągu najbliższych dni na półki sklepowe trafią również maseczki z dwóch warstw dzianiny poliestrowej z jonami srebra, które mają właściwości antybakteryjne. Te wysokiej jakości środki ochronne będą dostępne w kolorze czarnym i białym, w cenie 14,99 zł za trójpak.

Żabka informuje, że maseczki wielorazowego użytku od 4F, które zachowują właściwości do 10 prań, należy prać w temperaturze 60 stopni Celsjusza. Środki ochronne są przeznaczone na razie tylko dla osób dorosłych, ale sieć handlowa oznajmiła, że już niedługo do oferty dołączy także wariant dla dzieci.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Niewyobrażalnie tragiczne, na wysypisku śmieci znaleziono zawiniątko. Nie żyje noworodek

Maseczki jednorazowe w dalszym ciągu dostępne

Już wcześniej Żabka wprowadziła do sprzedaży maseczki jednorazowego użytku, które w pakiecie 10 sztuk kosztują tylko 16,17 zł. Tak niska cena jest podyktowana faktem, że zarówno Żabka, jak i poszczególni franczyzobiorcy całkowicie zrezygnowali z zysku przy ich sprzedaży – podaje biznes.radiozet.pl.

Systematyczne wzbogacanie oferty jest związane z nakazem zakrywania nosa i ust w przestrzeni publicznej, który obowiązuje od 16 kwietnia. Na taki krok zdecydowała się także inna znana sieć handlowa – Biedronka. W ofercie dyskontu można znaleźć trzy rodzaje maseczek: dzianinowe, z włókniny wykonane z polipropylenu oraz wielorazowego użytku.

Nawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyćNawet 40 tys. kierowców może stracić prawo jazdy. Trzy nowe przepisy mogą wielu pogrążyćCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostatnie godziny na przelew i wypłatę gotówki. Za chwilę banki zablokują tę możliwość
  2. Tragiczny wypadek kolejowy. Nie żyje kilkanaście osób
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Tragiczna wiadomość z rana, 23-letni turysta stracił życie. Nie miał żadnych szans, trwają poszukiwania innych
Od dziś będziesz mógł zrobić zakupy w Biedronce również w niedzielę. Wszystko dzięki sprytnej decyzji sieciOd dziś będziesz mógł zrobić zakupy w Biedronce również w niedzielę. Wszystko dzięki sprytnej decyzji sieciCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News