BiznesINFO.pl > Finanse > W Szczecinie pojawił się nowy milioner. Wszystko dzięki wygranej w Lotto
Agata Jaroszewska
Agata Jaroszewska 12.08.2023 09:02

W Szczecinie pojawił się nowy milioner. Wszystko dzięki wygranej w Lotto

Lotto
Jakub Kaminski/East News

Mamy w Polsce nowego milionera, a to za sprawą szczęśliwych liczb skreślonych przez gracza w Lotto. W czwartek mieszkaniec Szczecina zgarnął 2 miliony złotych. Znamy liczby, jakie znajdowały się na jego kuponie.

Bank Lotto rozbity, mamy w Polsce nowego milionera

Gracz ze Szczecina zrobił to, o czym marzą tysiące osób grających w gry Lotto. Kiedy zakończyło się czwartkowe (10.08) losowanie, na jego kuponie i na ekranie widoczne były te same liczby.

Szóstka, jaka padła w ostatnim losowaniu Lotto warta jest 2 miliony złotych. To znaczy, że kupon kupiony w sklepie Intermache w punkcie Lotto w Szczecinie przy ulicy Chopina 27 przyniósł Polsce nowe nazwisko na liście rodzimych milionerów. Jakie liczby zagwarantowały zwycięstwo?

Drugi w historii Polak poleci w kosmos. „To niesamowita historia, która pisze się na naszych oczach”

Wygrał w Lotto 2 miliony zł, wiemy jakie liczby skreślił

Szczeciński milioner skreślił na zwycięskim kuponie Lotto następujące liczby: 5, 9, 12, 17, 23, 44. TVN24 Biznes podaje, że “grający może pochwalić się doskonałą intuicją, gdyż samodzielnie wytypował liczby w zwycięskim zakładzie”. 

To nie pierwszy raz, gdy w Szczecinie pada ogromna wygrana. Szóstki w Lotto już wcześniej odnotowywane były w kolekturach zlokalizowanych w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Głównych wygranych w Lotto padło tam aż 22. Największe pieniądze otrzymał wygrany z Wigilii w 2019 r. Wtedy gracz zgarnął ponad 13 milionów złotych.

Będziemy używać papieru toaletowego ze słomy? UE ma nietypowy pomysł.

Pieniądze nie tylko za "szóstkę" w Lotto, byli też inni szczęśliwcy

W czwartkowym losowaniu padła nie tylko "szóstka". Lotto poinformowało, iż aż 64 graczy skreśliło “piątkę”. Zagwarantowało im to wygraną wynoszącą 3649,00 zł. Kolejne 3402 osób wygrało 40,90 zł, a aż 52 593 zgarnęło 24 zł za skreślenie “trójki”.

Jak wygrać szóstkę w Lotto? Przede wszystkim kupić kupon. Bez niego, nie ma szans na udział w losowaniu i usłyszeniu, że zostało się właśnie nowym milionerem. Pojedynczy zakład Lotto kosztuje 3 złote. Gracze mają również możliwość kupna zakładu Lotto z Plusem. W tym przypadku to wydatek rzędu 4 zł.

Źródło: lotto, Onet.pl