Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Szczecin

Szczecin

Lotto
12.08.2023 09:02 W Szczecinie pojawił się nowy milioner. Wszystko dzięki wygranej w Lotto

Mamy w Polsce nowego milionera, a to za sprawą szczęśliwych liczb skreślonych przez gracza w Lotto. W czwartek mieszkaniec Szczecina zgarnął 2 miliony złotych. Znamy liczby, jakie znajdowały się na jego kuponie.

szczecin-galeria-otwarcie-restauracji
31.07.2023 12:33 Szczecin pobił światowy rekord. Wszystko z powodu otwarcia znanej restauracji

Ksawery ustawił się jako pierwszy w kolejce w czwartek rano 27 lipca. Wówczas jeszcze ponad doba dzieliła Szczecinian od otwarcia drugiej takiej restauracji w Polsce. Nastolatek pobił światowy rekord w staniu po specjalny darmowy roczny voucher – nikt nigdy dotąd nie czekał na Chicken Sandwich tak długo!

bloki
31.05.2023 20:09 Nie płacą za mieszkanie i grożą właścicielowi. Skandal w Szczecinie

Kobieta wynajmująca mieszkanie w Szczecinie w pewnym momencie przestała płacić właścicielowi. Na jego upomnienia dotyczące uregulowania wynoszącego kilkadziesiąt tysięcy złotych zagroziła zgłoszeniem na policję że molestuje jego córkę.

Piotr Molecki/East News
05.07.2021 02:00 Starcie przeciwników i zwolenników Tuska w Szczecinie. Były rękoczyny

Donald Tusk postanowił wrócić do krajowej polityki po siedmiu latach nieobecności. Jednak nie wszystkim ten pomysł przypadł do gustu. W trakcie wizyty byłego premiera w Szczecinie między dwiema osobami doszło do kłótni, która zakończyła się rękoczynami. Z tego artykułu dowiesz się:Co wydarzyło się w SzczecinieJakie słowa padły z ust uczestników kłótniCo Tusk mówił w trakcie wizyty

Starka zniknie z rynku
20.12.2020 01:00 Legendarny polski produkt odejdzie w zapomnienie. Nie znalazł się chętny inwestor

Z tego artykułu dowiesz się:Kilka słów o StarceJakie były plany wobec wznowienia produkcji StarkiCzemu nic z tego nie wyszło