Organizacja sylwestra przez TVP
TVP
Autor Kasper Starużyk - 26 Października 2019

TVP ma pomysł na nowe miejsce do organizacji sylwestra. Pomysł zszokował wiele osób

W ubiegłym roku Telewizja Polska postanowiła zorganizować imprezę sylwestrową w Zakopanem. W 2019 r. TVP również ma zamiar pozostać w stolicy polskich Tatr, jednak nie jak uprzednio na Równi Krupowej lecz pod Wielką Krokwią. Taki pomysł spotkał się z oburzeniem Tatrzańskiego Związku Narciarskiego jak również Tatrzańskiego Parku Narodowego.

Miejsce imprezy sylwestrowej prawdopodobnie faktycznie ulegnie zmianie. Jak podaje "Fakt" powołując się z kolei na "Tygodnik Podhalański", rozmowy w tej sprawie zostały już przeprowadzone z zakopiańską policją i strażą pożarną. To nie podoba się jednak przede wszystkim Tatrzańskiemu Związkowi Narciarskiemu.

Sylwester doprowadzi do bałaganu

Sprawa toczy się wokół zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich, które mają odbyć się na Wielkiej Krokwii 25 stycznia 2020 roku. Regulaminowo Telewizja Polska powinna uprzątnąć teren do 7 stycznia 2020 r., jednak jak zauważa "TP" w ubiegłym roku prace demontażowe oraz doporwadzanie do ogólnego porządku Równi Krupowej pochłonęło znacznie więcej czasu. To pozwala sądzić, że TVP nie zdąży odpowiednio oczyścić terenu do czasu rozgrywek PŚ.

Sylwester zaszkodzi przyrodzie

Do organizacji sylwestra pod Wielką Krokwią sceptycznie odnosi się też Tatrzański Park Narodowy. Przedstawiciele władz Parku uważają, że hałas związany z imprezą masową tego kalibru może zaszkodzić okolicznej faunie.

Masz meble z czasów PRL? Nie wyrzucaj ich, mogą być warte fortunęMasz meble z czasów PRL? Nie wyrzucaj ich, mogą być warte fortunęCzytaj dalej

TVP nie zabrało jeszcze głosu w sprawie dokładnej lokalizacji sylwestra. Również władze Zakopanego nie informują jeszcze na temat. Ostateczną decyzję w sprawie organizacji sylwestra pod Wielką Krokwią będzie i tak musiał podjąć Centralny Ośrodek Sportu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Spiesz się ze spłacaniem długów. Nowe prawo doprowadzi cię do ruiny
  2. Wiemy skąd wzięły się pieniądze na trzynastą emeryturę. Wielu Polakom się to nie spodoba
  3. Nawet 200 tys. Polaków trafi na bruk. Ty także możesz zostać bez pracy
  4. Kupujący w lumpeksach mogą się niedługo mocno zdziwić. Sklepy pojawią się w nietypowych lokalizacjach
  5. Mężczyzna kupił piękny dom. Poczuł niepokój i zaczął kopać w ogrodzie, odkrył prawdę
  6. Największe banki ostrzegają Polaków. Nie dostaniesz się do swoich pieniędzy

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News