Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Rusza wielka loteria Biedronki. Do wygrania 500 tys. zł na mieszkanie lub dom
Joanna Leja
Joanna Leja 22.03.2022 09:31

Rusza wielka loteria Biedronki. Do wygrania 500 tys. zł na mieszkanie lub dom

Biedronka-sklep-wejście-logo-biznesinfo
Biznes Info

Od poniedziałku, 7 lutego br., sieć Biedronka wystartowała z wielką loterią, w której pula nagród wynosi prawie 28 milionów złotych. 50 zwycięzców otrzyma po 500 tysięcy złotych na zakup mieszkania lub domu.

Wygrać może każdy klient, który od 7 lutego do 16 kwietnia br. zrobi zakupy z aktywną kartą Moja Biedronka w jednym ze sklepów sieci za co najmniej 99 złotych.

Nie każdy zakup uprawnia do wzięcia udziału w loterii. Podobnie jak w innych tego typu akcjach promocyjnych z kwoty zakupów uprawniającej do otrzymania losu wyłączone są napoje alkoholowe, w tym piwo oraz wyroby tytoniowe, a także preparaty do początkowego żywienia niemowląt i doładowania telefonów komórkowych. Loteria rozpoczyna się w poniedziałek 7 lutego i potrwa do 16 kwietnia br. Dziennie na karcie Moja Biedronka można uzbierać maksymalnie 10 losów. Od poniedziałku do niedzieli można zdobywać losy, które biorą udział w losowaniu odbywającym się co tydzień, we wtorek, z wyjątkiem ostatniego losowania, które odbędzie się w środę.

Co tydzień losowanych będzie 5 zwycięzców, którzy zyskają prawo do nagrody w postaci 500 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup domu lub mieszkania, zarówno z rynku pierwotnego jak i wtórnego.

Losowania nagród odbywają się w obecności i pod nadzorem Komisji, w biurze Organizatora przy ul. Dolnej 3 w Warszawie, przy użyciu urn.