Rewolucja w SkyCash
Pixabay
Autor Kasper Starużyk - 25 Czerwca 2020

Jeśli płacisz telefonem, czeka cię niemała rewolucja. Funkcji będziesz musiał uczyć się na nowo

Użytkowników SkyCash czeka ogromna rewolucja. Płatności nie będą już takie jak dotychczas. Wielu będzie musiało się uczyć aplikacji na nowo. Przyglądamy się nowościom.

Za kilka dni, bo od 1 lipca użytkowników SkyCash czeka prawdziwa rewolucja. Ujrzą oni całkowicie odmienioną wersję swojej aplikacji do mobilnych płatności. Jak zapowiadają twórcy aplikacji pojawi się wiele dodatkowych funkcji, ale zmianie ulegnie także warstwa wizualna. Aktualizacja ma ułatwić poruszanie się po SkyCash, chodzi między innymi o zakup biletów, opłacenie subskrypcji, czy codzienne opłaty. To jednak nie koniec rewolucyjnych zmian, twórcy aplikacji zapowiadają więcej nowości.

Rewolucja w SkyCash


Już od początku lipca SkyCash przywitać swoich użytkowników odmienionym ekranem startowym. Interfejs uległ całkowitemu przemodelowaniu. Na dole ekranu pojawiła się dodatkowa belka, o którą prosili użytkownicy. Zawiera ona najczęściej używane przyciski - bilety do kontroli, zarządzanie kartami płatniczymi, czy odnośniki do ulubionych produktów. Podróżnicy pokochają nowe SkyCash! Rewolucja, która przeszłą po centralnej części ekranu podbije ich serca - pojawia się tam planer podróży. Dzięki temu rozwiązaniu można wyszukać interesujące połączenie i porównać ceny biletów. Serwis TelePolis, zapowiada, że nie jest to ostatnie słowo, planer ma być ulepszany przez cały rok, aby w 2021 roku przywitać użytkowników w jeszcze bardziej rozbudowanej formie.

Znane i lubiane kafelki w aplikacji pozostaną. Nabiorą one jednak kolorów. W menu aplikacji odbyło się "wielkie sprzątanie", została ona uporządkowana tak aby jak najszybciej i najwygodniej przejść do ustawień konta, czy historii dokonanych za pomocą aplikacji transakcji. Dodane zostały dodatkowe "płytki", które ułatwią zasilanie kont w takich portalach jak Spotify, czy serwisy VOD. I ta oferta ma z czasem być systematycznie uzupełniana.

Dostęp do finansów bez weryfikacji i dla nieletnich


Od 1 lipca dostęp do portmonetki SkyCash będzie możliwy bez weryfikacji. Do tej pory użytkownicy musieli zasilać swoje konta przelewem, który potwierdzał tożsamość. Prosta i szybka weryfikacja pozostanie jednak w aplikacji. Jej przejście będzie warunkiem koniecznym, by na przykład dokonywać natychmiastowych przelewów do innych użytkowników aplikacji. Weryfikacja przelewem pozwoli na dodatkowe usługi w ramach "Portmonetki+". Ci, którzy będą chcieli otrzymać jeszcze więcej funkcji, muszą przejść całkowite potwierdzenie tożsamości - podobnie jak w Revolucie.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Ryanair zawiesza popularne trasy z Polski. Kolejne destynacje znikają z radarów
2. Nagła i pilna decyzja papieża Franciszka ws. biskupa Janiaka. Porażające na skalę ogólnoświatową

Bez maseczki w sklepie możesz mieć problemy. Na miejscu zjawi się nawet policjaBez maseczki w sklepie możesz mieć problemy. Na miejscu zjawi się nawet policjaCzytaj dalej

Aby całkowicie potwierdzić swoje dane w zrewolucjonizowanej aplikacji SkyCash należy przesłać zdjęcie lub skan ważnego dowodu osobistego oraz wykonać selfie. Po prawidłowym przejściu przez ten etap możliwe będzie zasilanie konta w SkyCash za pośrednictwem wpłatomatów lub wypłaty z bankomatów. Zwiększony zostanie także limit transakcji. Aplikacja otwiera się również na osoby nieletnie.

Dostęp do niej zyskają wszyscy powyżej 13 roku życia. Dzięki dostępowi do podstawowej wersji portmonetki, będą mogły w sposób bezpieczny zarządzać swoim kieszonkowym. Zmiany czekają także kierowców -dotychczas za pośrednictwem SkyCash można było opłacić odcinek AberOne na bursztynowej autostradzie A1. Od 1 lipca dołącza odcinek autostrady A4 między Katowicami, a Krakowem. Zmiany w SkyCash to prawdziwa rewolucja! Co o nich sądzicie?

ZOBACZ TAKŻE:

  1. GIF wycofuje lek stosowany przez tysiące Polaków. Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności
  2. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  3. Od 28 lat szukają winnych morderstwa polskiego premiera. Jest nowe otwarcie. ws. zabójstwa Jaroszewiczów
  4. Skarbówka wraca do kontrolowania, 3,2 tys. w toku na koniec kwietnia. Do twoich drzwi także mogą zapukać
  5. W 2019 roku skorzystało 120 tys. Polaków. Ty też możesz zwiększyć emeryturę o 10%, sposób jest banalny
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół
300 plus, rusza nabór do programu. Wiele osób nie ma pojęcia, że pieniądze są nie tylko dla dzieci300 plus, rusza nabór do programu. Wiele osób nie ma pojęcia, że pieniądze są nie tylko dla dzieciCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News