Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Polska i Świat > Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych
Patryk Solarczyk
Patryk Solarczyk 13.12.2022 18:21

Razem ocalmy życie ukraińskich żołnierzy. Zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych

Ukraiński żołnierz
Domena publiczna

Iberion dołącza do projektu Fundacji Uniters „Wróć Żywy”. Zbieramy na 30 kamizelek kuloodpornych dla walczących, w krytycznych obszarach, ukraińskich żołnierzy.

Dlaczego na kamizelki?

Kamizelka kuloodporna daje dużo większe szanse na przeżycie. Żołnierz, który jest ubrany w kamizelkę kuloodporną, w przypadku postrzału w klatkę piersiową, nie jest ranny, a postrzał kończy się siniakiem. W przypadku braku takiej kamizelki albo umiera albo jeśli się uda jest hospitalizowany. Żołnierze bardzo często ratują życie zwykłych cywilów.

Polska pomaga

Polacy jak żaden inny naród pomógł i nadal pomaga Uchodźcom. Każdy z nas zna choć jedną ukraińską rodzinę, która zmaga się z tragicznymi skutkami przymuszonej rozłąki.

Poza wsparciem materialnym, pomocą w znalezieniu zatrudnienia, wiemy że mamy do zrobienia coś więcej. Wierzymy, że możemy pomóc ludziom, nie tylko w naprawie skutków tego terroru ale wierzymy, że razem, mamy moc uratowania ludzkich istnień.

Chcemy, aby jak najwięcej dzieci mogło spotkać się ze swoimi ojcami w kolejne święta. Same dobre intencje nie zwalniają nas z obowiązku pomocy. Zwłaszcza kiedy sami jesteśmy pochłonięci przedświąteczną gorączką, nie powinniśmy zapominać o tym, co dzieje się tuż obok nas, zaledwie kilkaset kilometrów od naszych domów, w których nie brakuje prądu, ciepłej wody i jest bezpiecznie. Każdy z nas może odpowiedzieć na wezwanie o pomoc Ukrainie.

Jak pomóc?

Wpłacając datek do naszej Skarbonki. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie. 100% środków trafia na zbiórkę Fundacji Uniters oraz jest wykorzystywana na zakup i dostawę kamizelek kuloodpornych

Zbiórka odbywa się w serwisie zrzutka.pl. Link do zbiórki

https://zrzutka.pl/r7mdk6/s/iberion?fbclid=IwAR1kDIsrzYpOYd38UyXKb0PQhkzUX0x20D9Xv4-mQ12Q7sHJP1rphsyX7IA

zbiórka dla Ukrainy

Tagi: Ukraina