BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Primark w Polsce jednak jeszcze nieotwarty, wiemy kiedy nastąpi otwarcie!

23 Maja 2019

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Udostępnij:

Primark, który od dawna był destynacją Polaków wyjeżdżających na wakacje do krajów Europy Zachodniej, postanowił otworzyć sklep w Polsce. Irlandzka marka odzieżowa planuje otworzyć na początek 4 sklepy w naszym kraju.

Plany irlandzkiej odzieżówki opisał Puls Biznesu. Salony Primarku mają pojawić się w czterech lokalizacjach. Firma odzieżowa będzie na początku obecna w Warszawie i Krakowie. 

Primark w Polsce - kiedy i gdzie pierwsze sklepy? 

Jeden salon sklepu zostanie umieszczony  w Galerii Młociny (ul. Zgrupowania AK "Kampinos" 15, Warszawa), która swoje otwarcie miała dzisiaj o godz. 12. Puls Biznesu ustalił jednak, że otwarcia sklepu w galerii możemy doczekać się dopiero za 5 misięcy. Na drugą lokalizację firmę wybrała Kraków, ale póki co nie podała dokładnego miejsca otwarcia sklepu w stolicy Małopolski. 

Fenomen Pirmarka

Debiut Primarka wyczekiwany jest od lat i również od lat, rok rocznie, pojawiały się informacje o wejściu giganta, które później okazywały się nieprawdą. Nawet na Facebooku funkcjonował fanpage – otwarcie Primarka w Polsce, zaś użytkowniczki mediów społecznościowych prześcigały się w wymienianiu informacji o tym, co należy kupić za granicą z kolejnych kolekcji sieciówki - tak pisze Puls Biznesu, i nie mija się z prawdą, mówić że sklep cieszy się szczególną popularnością podczas wyjazdów naszych rodaków, choćby do Berlina, w którym funkcjonuje parę sklepów sieci. 

Asortyment Primark'a jest bardzo szeroki. Od ubrań i dodatków, przez buty, torebki i biżuterię do wyposażenia domowego oraz rzeczy dla dzieci. Irlandzka sieciówka słynie z tematycznych kolekcji. W swojej ofercie ma linie inspirowane m.in. Harry'm Potterem, bajką Kraina Lodu, My Little Pony i Myszką Mikki. Mamy nadzieję, że one wszystkie będą dostępne w sklepach Primark'a w Polsce! - to z kolei pisze serwis Glamour.

undefined

undefined

Podobne artykuły

BiznesInfo

Polska i świat

Katastrofa samolotu w Lubuskim. Nieoficjalnie: nie żyje jeden z najbogatszych Polaków

Czytaj więcej >
pixabay, kasjanf

Polska i świat

Czy Centralny Port Komunikacyjny nie zostanie wybudowany? Horała: Tylko w trzech przypadkach

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Za wykroczenie skarbowe kara nawet 14 tys. zł. Nowe prawo już obowiązuje

Czytaj więcej >
Arkadiusz Ziolek/EAST NEWS

Polska i świat

Jak przekonać seniorów do późniejszego przejścia na emeryturę? Rząd ma plan i nie zawaha się go użyć

Czytaj więcej >
Jochen Tack/EAST NEWS

Polska i świat

Koronawirus na polu szparagów w Niemczech. Polacy pilnowani przez ochronę

Czytaj więcej >
MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Polska i świat

Obsesja bursztynu. Polacy tłumnie szukają go przy przekopie Mierzei Wiślanej

Czytaj więcej >