biedronka
Wikipedia
Autor Paulina Musianek - 2 Sierpnia 2019

Pierwsza Biedronka w Polsce z siłownią. Sieć testuje nowy pomysł

Nowy, ekologiczny i bardziej komfortowy format sklepu Biedronka 2.0 pojawił się w nadmorskim Rewalu. Można wybrać się tam na zakupy i skorzystać z siłowni.

Rewal zyskał nowoczesną Biedronkę i siłownię

Biedronka w formacie 2.0 stanęła w Rewalu, nadmorskiej miejscowości, przy ul. Topolowej 2. Jest to pierwszy sklep tej sieci tam. Co oznacza format 2.0? Sklep nie tylko wyposażony jest w wiele ekologicznych rozwiązań, ale również w wygodniejsze ustawienie produktów, co przekłada się na wyższy komfort zakupów. Jakby tego było mało, mieszkańcy i turyści będa mogli… zadbać o formie na przybiedronkowej siłowni.

Ekologiczna i prozdrowotna Biedronka nad morzem

Sklep zaprojektowany został zgodnie z nowoczesnymi, przyjaznymi dla środowiska wymogami, co stanowi jeden z filarów społecznej odpowiedzialności sieci Biedronka. Wyposażony jest energooszczędne oświetlenie LED, a w urządzeniach chłodniczych zastosowano ekologiczny gaz CO2.

Tasiemiec czyha w popularnych owocach. GIS ostrzegaTasiemiec czyha w popularnych owocach. GIS ostrzegaCzytaj dalej

Biedronka w Rewalu ma salę sprzedaży o powierzchni 760 m2 oraz 6 kas. Na intensywny wakacyjny czas zatrudniono tam 30 osób. Klienci będa mogli skorzystać z parkingu liczącego 60 miejsc postojowych, w tym dwóch dla osób z niepełnosprawnością, ale również z siłowni plenerowej umiejscowionej z tyłu budynku. Mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy chcą zadbać o swoją kondycję na świeżym powietrzu.

Cieszymy się, że kolejna Biedronka zawitała do nadmorskiej miejscowości. Dzięki temu stali zarówno mieszkańcy Rewala, jak i turyści zyskali dostęp do szerokiej oferty produktów o wysokiej jakości w biedronkowych cenach. Nasza placówka cechuje się też nowoczesnością i wygodnym układem wewnątrz, dlatego wierzymy, że zakupy w Biedronce będą bardzo komfortowe – mówi Łukasz Jorka, menedżer ds. marketingu operacyjnego w regionie Koszalin, odpowiedzialny za sklep w Rewalu.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 10 000 zł za to, że nie przejdziesz na emeryturę
  2. 4000 zł dodatku do emerytury za szczególne osiągnięcie
  3. 300 plus na wyprawkę do szkoły. Do kiedy składać wnioski?
  4. Kraje egzotyczne walczą z “begpackersami”
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News