Marks & Spencer wraca na polski rynek
imago stock&people/EAST NEWS
Autor Maria Glinka - 11 Czerwca 2020

Wycofana z Polski marka, wraca z powrotem na nasz rynek. Niemała gratka dla fanów

Produkty Marks & Spencer już niedługo będą ponownie dostępne na polskim rynku. Wszystko dzięki współpracy z Frisco.pl - oferta internetowego supermarketu zostanie wzbogacona o kultowe artykuły spożywcze brytyjskiej firmy m.in. o herbaty czy ciastka.

Wielki powrót Marks & Spencer

Po trzech latach od likwidacji stacjonarnych sklepów Marks & Spencer w Polsce, klienci będą mogli ponownie zakupić produkty spożywcze znane z tradycyjnych brytyjskich smaków. Już 17 czerwca na stronie supermarketu online Frisco.pl będzie można znaleźć artykuły kultowej firmy.

Wzbogacenie oferty Frisco.pl to wynik badania konsumenckiego przeprowadzonego wśród klientów. W ankiecie zapytano polskich konsumentów, których produktów Marks & Spencer brakuje im najbardziej. Zakupowicze wskazali ok. 100 artykułów, dlatego też asortyment Frisco.pl zostanie uzupełniony o m.in. herbaty, ciastka, orzeszki, trufle, marmolady, sosy, słodycze oraz przekąski marki Marks & Spencer – podają wiadomoscihandlowe.pl.

Jazda rowerem po alkoholu może kosztować cię więcej niż myślisz. Grożą spore mandatyZanim wsiądziesz na rower, lepiej to przeczytaj. Kara czeka na niektórych rowerzystów
Czytaj dalej

Tradycyjne produkty Marks & Spencer ucieszą wielu Polaków

Uzupełnienie oferty supermarketu o produkty Marks & Spencer to rozwinięcie strategii sklepu, która bazuje na dużym wyborze najpopularniejszych marek i dostępie do unikalnego asortymentu. „W pierwszym etapie zaproponowaliśmy więc naszym klientom możliwość zamawiania świeżych produktów od lokalnych dostawców. Teraz czas na kultowe smaki Marks & Spencer. I to nie jest nasze ostatnie słowo” – wyznał Jacek Palec, prezes Frisco.pl.

GIS pilnie wycofuje jeden produkt spożywczy. Jest bardzo niebezpieczny dla dzieciGIS pilnie wycofuje jeden produkt spożywczy. Jest bardzo niebezpieczny dla dzieciCzytaj dalej

Marks & Spencer to kultowa marka brytyjska założona w 1884 r. W ofercie sklepu można znaleźć wiele produktów o „prawdziwie brytyjskim DNA (…), dlatego dla wielu Polaków, którzy znają i pamiętają produkty Marks & Spencer” wiadomość o powrocie produktów to wspaniała nowina – powiedział Jonathan Knott, Ambasador Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej w Polsce.

Powrót Marks & Spencer na polski rynek to dowód prężnie rozwijającej się współpracy między polskimi i brytyjskimi firmami. Wymiana handlowa między tymi krajami wzrosła z 1,5 mld dolarów do 6,5 mld dolarów na przestrzeni lat 1995-2018. Największe wzrosty odnotowała branża spożywcza (z 143 mln dolarów do 3,21 mld dolarów).

Polskie luksusowe produkty spożywcze i trunki. Z nr 6 możemy być wyjątkowo dumniPolskie luksusowe produkty spożywcze i trunki. Z nr 6 możemy być wyjątkowo dumniCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Były dyrektor WHO przerwał milczenie. Według niego koronawirus sam zniknie
  3. Podczas sesji ciążowej na jej brzuch położono tysiące pszczół. W internecie zawrzało
  4. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  5. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  6. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  7. Kolejne odmrożenia w Polsce już na długi weekend. Jest decyzja, wspaniała wiadomość

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News