Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Lidl z ofertą na Walentynki. Prezenty za grosze
Paweł Makowiec
Paweł Makowiec 07.02.2024 18:21

Lidl z ofertą na Walentynki. Prezenty za grosze

Sklep Lidl
Iberion

Nadchodzące Walentynki są idealną okazją do zrobienia prezentów swojej drugiej połówce. Nic dziwnego, że z tej okazji Lidl przygotował specjalne oferty na produkty, które idealnie mogą zostać wykorzystane jako upominki.

Nowa gazetka Lidla. Świetne oferty na Walentynki

Specjalne oferty Lidla przygotowane z okazji Walentynek w większości przypadków obowiązują od czwartku 8 lutego. Część produktów z gazetki jest jednak dostępna już od poniedziałku 5 lutego. Niektóre są jednak dostępne jedynie przez internet.

Przypadek dostępności wyłącznie w sklepie online dotyczy m.in. damskiej piżamy Esmara, który kosztuje 39,99 zł. Kimono damskie z satyny tej samej marki kosztuje 10 zł mniej za sztukę, zaś zestaw halki oraz majtek damskich jest dostępny za 44,99 zł. Do kosztów produktów trzeba jednak doliczyć koszt dostawy wynoszący min. 8,99 zł.

Biedronka ma świetną ofertę przed Tłustym Czwartkiem. Klienci się ucieszą

Nowa gazetka Lidla. Prezenty dla pań

W ofercie wchodzącej do sklepów w czwartek znalazły się również pomysły na drobniejsze upominki. Maskotka walentynkowa wykonana z miękkiego pluszu będzie dostępna w cenie 14,99 zł/szt — do wyboru będzie 5 wzorów. Możliwe będzie zakupienie zegarka Auriol, zarówno męskiego jak i damskiego. Do wyboru będzie 9 wzorów — razem z bateriami, będą one dostępne w cenie 29,99 zł/szt.

Panowie mogą być zainteresowani sprawieniem prezentów dla pań w formie bielizny. Ta w tematyce walentynkowej, przy zakupie dwóch produktów, będzie przeceniona o połowę w przypadku tańszego produktu. Dostępne będą m.in. trzy wzory koszuli nocnej Esmara wykonanej z satyny w cenie 25 zł/szt., czy biustonosze z koronką tej samej marki w cenie 30 zł/szt. w różnych kolorach i wzorach.

Nowa gazetka Lidla. Prezenty dla panów

Nie tylko panowie będą mogli zrobić walentynkowe zakupy - pomysły na prezent dla panów znajdą w Lidlu również panie. Męskie bokserki - również objęte przeceną na bieliznę - będą dostępne w zestawach po 2 i 3 pary. 2-pak będzie kosztował 23,98 zł, zaś 3-pak wyceniono na 40 zł.

Pary planujące wspólne spędzenie wieczoru mogą zaopatrzyć się w niemieckim dyskoncie w słodycze. Praliny Ferrero będą dostępne w kilku wariantach - paczka 8 pralin Rocher będzie dostępna w cenie 11,99 zł, mix 15 pralin Collection będzie kosztował 21,99 zł, zaś 24 praliny Rocher będą dostępne za 34,99 zł. Entuzjaści czekoladek mogą z kolei skusić się na opakowanie I Love Milka za 12,99 zł, bądź praliny J.D. Gross za 14,99 zł.