BiznesINFO.pl
Ile zarabia Kuba Wojewódzki

Piotr Molecki/East News

Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Po latach jeszcze ma się z czego utrzymać

11 Września 2020

Autor tekstu:

Kasper Starużyk

Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Celebryta publikuje odważny wpis, w którym zdradza swoje zarobki. Pisze także swoisty dekalog, w którym radzi co robić, by osiągnąć sukces.

Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Gwiazdor, który skończył w tym roku 57 lat nie każe prowadzić skrupulatnych poszukiwań. Otwarcie opowiada o swoich zarobkach. Co więcej, wskazuje on jak należy postępować, by osiągnąć sukces. Przyglądamy się pensji Wojewódzkiego oraz poradom jakie opublikowała gwiazda.

Ile zarabia Kuba Wojewódzki?

Wojewódzki pisze własny dekalog i publikuje 10 porad, którymi należy się kierować by zaistnieć w świecie social mediów. Wśród informacji o tym jak postępować wymienia także przykłady osób, których nie warto naśladować. Jak Wojewódzki dorobił się fortuny? Portal Pudelek.pl nazywa strategię "króla TVN-u" staniem się "żywym słupem reklamowym". Redaktorzy plotkarskiego portalu wskazują, że Kuba Wojewódzki reklamuje dosłownie wszystko i wymieniają, że aktor brał udział w reklamach piwa, żelazek parowych czy zestawów do wybielania zębów.

Kuba Wojewódzki postanowił podzielić się z całym światem informacją ile tak naprawdę inkasuje na swoich instagramowych postach. Jak czytamy na jego Instagramie, Kuba Wojewódzki zarabia na jednym wpisie aż 38 tysięcy złotych!  Opisuje on swoje zarobki jako równowartość 10 średnich pensji. Według danych Głównego Urzędu Statystycznego średnia krajowa po I kwartale 2020 roku wynosiła  5331,47 zł złotych brutto, czyli przy umowie o pracę to kwota 3 847,48 zł "na rękę". Wojewódzki do informacji o swoich zarobkach dołączył wpis z poradami jak osiągnąć takie pieniądze.

Jak wygląda dekalog Wojewódzkiego? Ironiczny komentarz gwiazdora to 10 punktów wskazujących jak być sobą w internecie. Wojewódzki wyraźnie szydzi w poście z innych celebrytów.

Instagram.comKliknij w zdjęcie aby wyświetlić oryginalny post

"Jak zarobić 10 średnich krajowych za 1 wpis na Instagramie☝️1. Załóż konto2. Nie przerabiaj zdjęć, zostaw to tym co nie przerobili swoich problemów.3. Pisz co myślisz a nie to co myślą inni.4. Nie używaj zwrotów typu ~ Piątek, piąteczek, piątunio tudzież Wakajki.5. Przejrzyj sobie konta np.@michalpirog@tomaszkammel@filip_chajzer6. I pod żadnym pozorem nie rób tego co oni.7. Pozwól sobie na luksus bycia nielubianym.8. O takich więcej piszą.9. Taki mamy klimat.10. Wystawiaj fakturę.#albertriele #bizuteriaapart" – czytamy na Instagramie gwiazdora.

Tagi:

Kasper StarużykAutor

Redaktor naczelny Biznesinfo. Wcześniej w Bankier.pl, gdzie zajmował się wyszukiwaniem najciekawszych informacji gospodarczych z Polski i świata. Dziennikarską pasję odkrył na festiwalu reklamowym Golden Drum w Słowenii. Absolwent ekonomii na wydziale prawa, administracji i ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego i międzynarodowych stosunków gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, a także copywritingu w Szkole Mistrzów Reklamy. Miłośnik historii Hanzy i Morza Bałtyckiego.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kasper.staruzyk@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

Polska i Świat

Licencja na posiadanie psa. Do Senatu wpłynęła kuriozalna petycja

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Polski Kongres Klimatyczny 2023

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Fundusz Przeciwdziałania Covid-19. Środki pozabudżetowe są wykorzystywane do finansowania programów rządowych

Czytaj więcej >

Polska i Świat

Zebrała dużą kwotę na leczenie raka. Okazało się, że go nie ma. Oszustka pieniądze wydała na życie

Czytaj więcej >
Pieniądze, złotówki, Władysław Jagiełło, PLN, przelew, bank

Polska i Świat

Do zgarnięcia nawet 70 000 zł. Dzisiaj ostatni dzień na złożenie wniosku

Czytaj więcej >
fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 21.02.2019. n/z Kasa fiskalna z wydrukowanym paragonem.

Polska i Świat

Paragon grozy za parkowanie. Wystąpiła awaria systemu

Czytaj więcej >