Wyszukaj w serwisie
polska i świat praca handel finanse Energetyka Eko technologie
BiznesINFO.pl > Handel > Kolejna sieć fast food wchodzi do Polski. Pierwszy lokal otworzy w Warszawie
Maria Gil-Sobczyk
Maria Gil-Sobczyk 09.02.2023 19:44

Kolejna sieć fast food wchodzi do Polski. Pierwszy lokal otworzy w Warszawie

polska-ukraina flaga-biznesinfo
Biznesinfo

Ukraińska sieć restauracji otworzy swój pierwszy lokal w warszawskim centrum handlowym Blue City. Do tej pory lokale Master Burger znajdowały się na Ukrainie i w Czechach — donosi portal wiadomoscihandlowe.pl. Dokładna data otwarcia nie została jeszcze podana.

Master Burger to ukraińska sieć restauracji, która na razie działa na rynkach: czeskim i ukraińskim. W samym Kijowie posiada osiem lokalizacji.

Master Burger wkracza do Polski

W Polsce będzie można skorzystać z oferty firmy w strefie restauracyjnej centrum handlowego Blue City w Warszawie. W galerii znajduje się przeszło 200 sklepów i punktów usługowych oraz 25 różnych lokali gastronomicznych.

W Master Burger szanujemy gusta i preferencje kulinarne różnych regionów. Wykorzystujemy ekologiczne, świeże warzywa i mięso, bez półproduktów, wypełniaczy, barwników i konserwantów. Master Burger to przestrzeń zarówno dla spotkań biznesowych, jak i miejsce na posiłek w gronie rodziny czy przyjaciół lub kolację we dwoje — zapewnia Yaroslav Protsenko, współzałożyciel sieci Master Burger.

W ofercie firmy znajdą się nie tylko burgery (również bezmięsne), ale też sałatki. Szczegóły dot. działalności Master Burger w Polsce pojawiają się na profilu przedsiębiorstwa na Instagramie.

W zakresie wynajmu powierzchni w warszawskiej galerii Master Burger był reprezentowany przez Cushman & Wakefield. Jest to firma doradcza, która współpracuje m.in. z wieloma ukraińskimi markami zmierzającymi do wejścia na polski rynek. Olexandra Negoda, Senior Consultant, Retail Agency, Cushman & Wakefield Poland wskazuje, że powyższa transakcja świadczy o wysokim zainteresowaniu taką współpracą, zarówno ze strony wynajmujących, jak i najemców.