BiznesINFO.pl > Twój portfel > Hitowa akcja InPostu. Gwarantowane 20% zniżki na zakupy w uwielbianej sieciówce, wystarczy zrobić jedną rzecz
Wiktoria Pękalak
Wiktoria Pękalak 22.03.2022 08:53

Hitowa akcja InPostu. Gwarantowane 20% zniżki na zakupy w uwielbianej sieciówce, wystarczy zrobić jedną rzecz

Galeria Zielone Wzgórze, Białystok. Paczkomaty należące do operator pocztowego InPost.
Wikimedia/Henryk Borawski, (CC BY-SA 4.0)

InPost oferuje 20 proc. zniżki w H&M

Przeładowane paczkomaty to problem, z którym InPost musiał się mierzyć już długo. Według danych Gemius paczkomaty Inpost wybierane są częściej niż dostawy kurierskie. Skrytki jeszcze bardziej przeciążyła epidemia. Przez panującego wirusa, więcej osób decydowało się na zakupy przez internet z dostawą do wolnostojących paczkomatów, ponieważ w tej chwili to prawdopodobnie najbezpieczniejsza forma odbierania przesyłek, bo odbywa się w zasadzie bezkontaktowo, a ilość osób uczestnicząca w dostawie jest ograniczona do minimum.

Odpowiedzią na przeciążenie automatów ma być rozdawanie rabatów do sieci sklepów H&M w wysokości 20 proc. na zakupy. Aby zdobyć kupon wystarczy jak najszybciej (w ciągu dwóch godzin) odebrać przesyłkę z paczkomatu. Jak podaje portal next.gazeta.pl, kod rabatowy przysługuje przy zakupach za co najmniej 150 zł.

Aby dostać kod należy wejść na stronę akcji #ZróbMiejsce i wpisać cztery ostatnie cyfry numeru paczki, numer telefonu, imię oraz adres mailowy. Kod rabatowy trafi do nas wiadomością e-mail. Ta promocja ma trwać do 17 sierpnia, jednak InPost szykuje już kolejne promocje.

Tagi: inpost