ikea-pixabay-mastrminda
Obraz mastrminda z Pixabay
Autor Stanisław Węgrowski - 11 Maja 2020

Zamówienie z Ikei odbierzesz w maszynie paczkowej. Sieć pracuje nad ułatwieniem dla klientów

Ikea wprowadza nową usługę w związku z odbieraniem produktów przez klientów. Nawet małe zamówienie będzie można odebrać z maszyn paczkowych. Rozmowy są prowadzone z kilkoma operatorami takich urządzeń - informuje portal dlahandlu.pl.

Ikea stawia na dostawy

Ikea chce wprowadzić nowe udogodnienia dla klientów, polegające na dostawie małych zakupów. - W chwili obecnej, rozmawiamy z kilkoma dostawcami oferty w naszym kraju, którzy oferują możliwość udostępnienia klientom odbioru zamówień w oparciu o już istniejące maszyny paczkowe i ich regularne rozmiary - mówi w rozmowie z dlahandlu.pl Aneta Gil, liderka ds. komunikacji zewnętrznej Ikea Retail.

Jedna z niemieckich branż w bardzo poważnych tarapatach. Kłopoty mają też jej polscy pracownicyJedna z niemieckich branż w bardzo poważnych tarapatach. Kłopoty mają też jej polscy pracownicyCzytaj dalej

Ikea umożliwi również odbiór większych paczek

Ale nie to wszystko. Aneta Gil przyznała, że Ikea chce w przyszłości wprowadzić także opcję odbioru zamówień dostosowanych do wielkości opakowań dostępnych w Ikea. Usługa ma wystartować najpierw w sklepie Ikea na warszawskim Targówku.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd szykuje nowy podatek. Dotknąć on może bardzo wielu Polaków
2. Niewyobrażalnie tragiczne, na wysypisku śmieci znaleziono zawiniątko. Nie żyje noworodek

Przedstawicielka sieci Ikea wyjaśnia, że epidemia koronawirusa znacznie wpłynęła na zachowania konsumentów. Liczba zamówień online jest coraz większa i wydaje się, że nowe zachowania konsumenckie mogą stać się nawykami.

Zainteresowanie zakupami online cały czas rośnie, a Ikea zamierza odważniej postawić na ten kanał sprzedaży. W sieci Ikea także zwiększyło się znaczenie zdalnych usług i doradztwa. Konsumenci doceniają komfort i oszczędność czasu.

Ikea wprowadza Drive Thru

Ikea testuje też nowe rozwiązanie w jednej ze swoich placówek. Chodzi o usługę Drive Thru. Odbiór zamówień jest bezkontaktowy, bezpośrednio ze sklepu. Konsumenci czekają w swoich samochodach na swoje zamówienie na parkingu. Rośnie także znaczenie usługi Zamów & Odbierz, która umożliwia odbiór zamówień online z Punktów Odbioru Zamówień Ikea, których sieć uruchamia coraz więcej.

Koniec walk w sklepach o popularne produkty, będziesz mógł je zarezerwować. Lidl wyszedł z genialnym pomysłemKoniec walk w sklepach o popularne produkty, będziesz mógł je zarezerwować. Lidl wyszedł z genialnym pomysłemCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ostatnie godziny na przelew i wypłatę gotówki. Za chwilę banki zablokują tę możliwość
  2. Tragiczny wypadek kolejowy. Nie żyje kilkanaście osób
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Tragiczna wiadomość z rana, 23-letni turysta stracił życie. Nie miał żadnych szans, trwają poszukiwania innych
Od dziś będziesz mógł zrobić zakupy w Biedronce również w niedzielę. Wszystko dzięki sprytnej decyzji sieciOd dziś będziesz mógł zrobić zakupy w Biedronce również w niedzielę. Wszystko dzięki sprytnej decyzji sieciCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News