fot: Arkadiusz Ziolek/ East News. 23.05.2019. n/z Kupony EuroJackpot.
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News
Autor Stanisław Węgrowski - 21 Kwietnia 2020

Eurojackpot czeka na zwycięzcę od 10 losowań. W jednej chwili można zostać multimilionerem

Eurojackpot już dziesiąty raz z rzędu nie miał szczęśliwego zwycięzcy. W efekcie kumulacja powiększyła się do 410 milionów złotych. To najwyższa możliwa wygrana w historii gier liczbowych w Polsce.

Eurojackpot 10. raz z rzędu bez zwycięzcy

Ostatnie losowanie Eurojackpot odbyło się w piątek 17 kwietnia. Zwycięskimi liczbami były 1, 18, 23, 33, 41 oraz 2, 6. Jak podaje portal lotto.pl, losowanie było dziesiątym z rzędu, w którym nie odnotowano głównej wygranej w Eurojackpot.

DZISIAJ GRZEJE:
1. Watykan zajął nowe stanowisko w sprawie Świąt Wielkanocnych. Wierni mogą być zadziwieni
2. Kilka tygodni temu Szumowski twierdził, że maseczki nie pomagają. Teraz się tłumaczy

28-latek źle założył maseczkę. Trafił do aresztu z odbierającego mowę powodu28-latek źle założył maseczkę. Trafił do aresztu z odbierającego mowę powoduCzytaj dalej

Oznacza to kolejne ogromne emocje dla fanów wysokich kumulacji, ponieważ główna wygrana o wartości 410 milionów złotych zł pozostaje nadal w grze. Warto zaznaczyć, że jest to najwyższa kwota do wygrania w historii gier liczbowych w Polsce.

Eurojackpot. Nagrody coraz większe

Ze względu na to, że znów nie odnotowano w głównej wygranej w Eurojackpot, to pula na wygrane I stopnia osiągnęła maksymalny pułap, a to oznacza, że automatycznie zwiększa się pula na wygrane II stopnia. W efekcie w kolejnym losowaniu Eurojackpot wygrana II stopnia (5+1) może wynieść nawet 100 milionów złotych. Następne losowanie Eurojackpot zaplanowano na piątek, 24 kwietnia.

Eurojackpot. Polak już raz wygrał

Eurojackpot odbywa się od 2012 roku. Gra jest dostępna w 18 europejskich krajach: Chorwacji, Czechach, Danii, Estonii, Finlandii, Hiszpanii, Holandii, Islandii, Litwie, Łotwie, Niemczech, Norwegii, Polsce, Słowacji, Słowenii, Szwecji, Węgrzech i we Włoszech. Polacy mogą uczestniczyć w grze od 2017 roku.

Przeprowadzili eksperyment, by ustalić czy noszenie maseczek ma sens. Wynik zdziwił nawet ichPrzeprowadzili eksperyment, by ustalić czy noszenie maseczek ma sens. Wynik zdziwił nawet ichCzytaj dalej

Każde losowanie ma gwarantowaną pulę na wygrane I stopnia w wysokości 10 mln euro, co daje około 44 mln zł. W zeszłym roku rekordowa wygrana wyniosła 390 mln zł. Co ciekawe, w 2019 roku jednym ze szczęśliwych zwycięzców był Polak, który wygrał blisko 174 mln zł.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Minister wypowiedział się o ponownym zamknięciu lasów. Wszystko może zmienić się w ciągu pięciu dni
  2. Szanowany epidemiolog uważa, że wirus zostanie z nami już na zawsze
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Pojazd ONZ zaatakowany, jedna osoba nie żyje. Wiózł wymazy pacjentów badanych na koronawirusa
Godziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnieniaGodziny dla seniorów już nie codziennie. Sklepy ograniczają udogodnieniaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News