Dane kontaktowe ułatwią dotarcie do klienta
EAST NEWS
Autor Maria Glinka - 4 Czerwca 2020

W lokalach jednego typu po wizycie będziesz musiał zostawić swoje dane kontaktowe. Na żądanie rządu

Każdy, kto zechce skorzystać z usług salonu piercingu będzie musiał zostawić swoje dane kontaktowe. Zdaniem resortu rozwoju i Głównego Inspektoratu Sanitarnego ułatwi to dotarcie do klienta w razie podejrzenia, że na terenie obiektu przebywała osoba zakażona koronawirusem.

Dane kontaktowe ułatwią kontakt z klientem

Pozostawienie danych kontaktowych to jedno z najważniejszych zaleceń przygotowanych przez GIS we współpracy z resortem rozwoju i stowarzyszeniem Professional Piercers Poland. W dokumencie zawierającym wytyczne dla salonów piercingu wytłumaczono, że jest to procedura niezbędna „w przypadku konieczności powiadomienia o potencjalnym kontakcie z osobą zakażoną oraz oceny ryzyka narażenia na zakażenie SARS-CoV-2". Jeżeli dojdzie do takiej sytuacji salon jest zobowiązany bezzwłocznie przekazać dane kontaktowe do sanepidu – podaje bankier.pl.

O jakie dane kontaktowe chodzi? Na wejściu klient będzie musiał zostawić telefon, adres e-mail oraz podać imię i nazwisko.

1200 zł dla tysięcy matek. Niewiele osób wie, że mężczyźni też mogą pobierać dodatkowe pieniądze1200 zł dla tysięcy matek. Niewiele osób wie, że mężczyźni też mogą pobierać dodatkowe pieniądzeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:
1. Rząd właśnie wprowadził 4 bardzo ważne zmiany dot. emerytur. Tarcze antykryzysowe rządu kryją nowe przepisy
2. Jarosław Jakimowicz wpadł w szał na antenie. W emocjach wykrzyczał homofobiczne hasła

Wytyczne dla klientów i pracowników

Do jakich innych zasad powinni stosować się klienci salonów piercingu? Klienci muszą posiadać maseczkę lub przyłbicę oraz rękawiczki ochronne (ewentualnie powinni zdezynfekować ręce). Zdjęcie środków ochronnych jest możliwe tylko, gdy wymaga tego konkretny zabieg. W trakcie wykonywania usługi odradza się korzystania z telefonów komórkowych i dotykania twarzy.

W Rosji doszło do wielkiej katastrofy ekologicznej. Eksperci: to wywoła problem na długie lataW Rosji doszło do wielkiej katastrofy ekologicznej. Eksperci: to wywoła problem na długie lataCzytaj dalej

Z kolei pracownicy są zobowiązani do regularnego dezynfekowania powierzchni dotykowych i stanowisk pracy (leżanek, foteli). Obsługa musi zachować 2-metrowy dystans od klienta, chyba że uniemożliwia to wykonanie zabiegu.

W wytycznych znalazła się także rekomendacja, aby salony piercingu rozważyły zawieszenie przekuwania okolic ust i nosa, przynajmniej na jakiś czas.

10 najczęściej ogłaszanych używanych samochodów do sprzedaży. Na liście nieśmiertelny Passat10 najczęściej ogłaszanych używanych samochodów do sprzedaży. Na liście nieśmiertelny PassatCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Autobus rozerwał się podczas jazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala
  2. Mężczyzna dostał rachunek za leczenie koronawirusa. Gdy zobaczył kwotę, zamurowało go
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. 1200 zł dla 50 tys. Polek. Po pieniądze wystąpić mogą też mężczyźni
  5. Czekają nas znaczne zmiany w wywozie śmieci. Segregacja nie będzie konieczna dla części Polaków
  6. Atak w przedszkolu, 39 osób rannych, większość to dzieci. Dramatyczne wiadomości ze świata

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News