BiznesINFO.pl

Biznesinfo.pl

Nie tylko Black Friday. W poniedziałek też warto zrobić zakupy

22 Marca 2022

Autor tekstu:

Stanisław Węgrowski

Cyber Monday - świetna okazja na zakupy

Cyber Monday to poniedziałek, który nadchodzi po Black Friday i Black Week. W tym roku wypada 2 grudnia. Z roku na rok ten dzień dla świata zakupów robi się coraz popularniejszy i jest on zarezerwowany dla sklepów internetowych. Również polskie sklepy online przyłączają się do tej okazji. Na jakie promocje można liczyć? W których e-sklepach warto zrobić zakupy? Business Insider przygotował listę sklepów internetowych, które szykują promocje z okazji Cyber Monday.

Allegro

W największej polskiej platformie handlowej zniżki i rabaty mogą dobić nawet do 70 procent. Produkty dostępne w ramach Cyber Monday będą specjalnie oznaczone (na czarno), a także na dedykowanej promocji stronie, gdzie łatwiej będzie sprawdzić dostępność specjalnych ofert. Na stronie będzie się też wyświetlał czas wskazujący, za ile pojawią się następne promocje.

Amazon

W Amazonie promocje trwają już od 22 listopada i mają potrwać właśnie do Cyber Monday. Zniżki wynoszą od 20 do 50 procent i obejmują cały asortyment dostępny w serwisie.

Eobuwie.pl

Sklep oferuje zniżki od 29 listopada do 2 grudnia. Ceny zostały obniżone o 30 procent. Co ważne, jeżeli wybieramy produkt już przeceniony, to niezależnie od ilości rabatu, otrzymamy dodatkowe 10 procent zniżki.

CCC

Popularna sieć sklepów z obuwiem także przygotowała promocje z okazji Cyber Monday w swoim sklepie internetowym. Zniżki będą wynosić 25 procent. Aby uzyskać rabat, należy użyć kodu “CYBER”. Promocja trwa do 3 grudnia godz. 11.

Reserved

Sklep z odzieżą oferuje zniżki do 50 procent na odzież damską, męską, a także dziecięcą.

Samsung

Samsung także przygotował rabaty, które będą wynosić od 20 do 35 procent i obejmują różny asortyment - smartfony, sprzęt AGD, komputery oraz telewizory.

Apart i W. Kruk

Znana firma jubilerska W. Kruk oferuje 20 procent rabatu na produkty z białymi kamieniami, akcesoria, a także biżuterię w białej oprawie od 29 listopada do 2 grudnia. Natomiast w sklepie Apart możemy liczyć na 10 procent zniżki na wszystkie produkty.

Jednak w Cyber Monday będzie uczestniczyć znacznie więcej sklepów. Warto jutro sprawdzać promocje, m.in w sklepach Media Expert, Media Markt, X-kom.pl czy Zalando. Te dwa ostatnie sklepy podadzą informacje o promocjach najprawdopodobniej już w poniedziałek.

Tagi:

zakupyskleppromocje

Podobne artykuły

Polska i Świat

Emerytura Marka Piekarczyka wynosiła 7,77 zł. Po podwyżce jest niewiele lepiej
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Nowe 500 plus dla pracujących. Zamiast waloryzacji świadczenia
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Szykuje się przełom na rynku mieszkaniowym. Cena transakcji jawna dla każdego
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Nowe odcinkowe pomiary prędkości na drogach. Przejedziesz za szybko i urządzenia Cię namierzą, mandat też dostaniesz kosmiczny
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Drożyzna. Nie tylko w Polsce mają jej dość
Czytaj więcej >

Polska i Świat

Mężczyzna płacił za zakupy pieniędzmi, które sam wydrukował. Teraz czeka go surowa kara
Czytaj więcej >
Stanisław Węgrowski

Wydawca Biznesinfo. Absolwent psychologii na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS. W dziennikarstwie inspirują go sprawy społeczne, polityka, kultura oraz sport. DJ, jeden z założycieli kolektywu SONDA, działającego na warszawskiej scenie klubowej. Miłośnik zwierząt.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]