BiznesINFO.pl
biznes-info-640x433

Biznesinfo.pl

Carrefour wprowadza nowatorski pomysł. Zakupy zrobisz łatwiej i szybciej

11 Kwietnia 2020

Autor tekstu:

Maria Glinka

Udostępnij:

Carrefour Polska poszerza kampanię "Dbaj o siebie, dbaj o innych". Najnowsze rozwiązanie wdrożone przez sieć to narzędzie do monitorowania ruchu w poszczególnych placówkach, które jest dostępne na stronie internetowej marketu.

Carrefour w trosce o bezpieczeństwo klientów

Carrefour od początku nadejścia pandemii stara się dbać o bezpieczeństwo i komfort swoich klientów pod szyldem „Dbaj o siebie, dbaj o innych”. Niedawno sieć poinformowała o wdrożeniu kolejnego pomysłu, dzięki któremu konsumenci będą mogli świadomie zaplanować wizytę w sklepie.

Na stronie internetowej sieci handlowej zostało udostępnione narzędzie Traffic Meter, które pozwala sprawdzać prognozowany ruch we wszystkich sklepach Carrefour. Usługa działa w oparciu o dane zbierane za pośrednictwem platformy Synerise z ponad 900 oddziałów w czasie rzeczywistym – podają wiadomoscihandlowe.

Klikając w odpowiednią ikonę na stronie internetowej klienci mogą z łatwością wyszukać swój sklep i sprawdzić natężenie ruchu.

Rozwinięcie ogólnopolskiej strategii

Narzędzie do monitorowania ruchu w sklepach to kontynuacja „przemyślanych działań, których celem jest zwiększenie bezpieczeństwa oraz wygody klientów” – przyznał Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych w Carrefour Polska.

Nowe rozwiązanie wpisuje się w kampanię „Dbaj o siebie, dbaj o innych”, której celem jest promowanie i wspieranie odpowiedzialnego i solidarnego działania na terenie całego kraju.

„Projekt zrealizowany dla Carrefour Polska udowadnia, że posiadając odpowiednio wdrożony ekosystem omnichannel do zbierania i analizowania danych w czasie rzeczywistym, firmy mogą szybko odpowiedzieć na potrzeby klientów” – przyznał Marcin Zduńczyk z Synerise.

Umiejętność opracowania nowych sposobów na wykorzystanie posiadanych informacji jest niezwykle istotna w stale zmieniającej się rzeczywistości, z którą aktualnie mierzymy się w związku z pandemią. Analityk z Synerise zwracają uwagę, że można ten czas spożytkować na poprawę jakości, komfortu i bezpieczeństwa poszczególnych usług.

Podobne artykuły

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Handel

Mecz z Hiszpanią i specjalną akcją w Lidlu. Sieciówka 4 piwa daje za darmo

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Handel

Ceny warzyw znów zaskakują. Tym razem tanie jak nigdy

Czytaj więcej >
ARKADIUSZ ZIOLEK/East News

Handel

Warzywa tak drogie chyba jeszcze nie były. Przez zimną wiosnę płacimy krocie

Czytaj więcej >
Biedronka przyznała podwyżki pracownikom

Handel

Biedronka - zarobki 2021. Pensje poszły w górę i to na wielu szczeblach

Czytaj więcej >
Zinu

Handel

Ofensywa Zinu. Otwarto drugi bezobsługowy sklep firmy, ma mieć koncesję na alkohol

Czytaj więcej >
PHOTO: JOANNA GAJCY/EAST NEWS N/Z przydrozny handel przy drodze wojewodzkiej nr 801, zwanej Trasa Nadwislanska

Handel

Niemieckie produkty będą niestety drożeć. Zapowiedzieli sami Niemcy

Czytaj więcej >