BiznesINFO.pl
Carrefour rusza z nową akcją, która zachwyci klientów sieci

wikipedia/skyblue

Carrefour tnie ceny jak leci. Wszystko związane z nową kampanią

9 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Radosław Święcki

Znakomita wiadomość dla klientów Carrefoura. W tym tygodniu sieć ruszyła z kampanią "Ceny niskie jak dawniej" za sprawą której będzie można kupić popularne produkty taniej niż dotychczas. Wiemy jak długo będzie można cieszyć się promocyjnymi c

Z tego artykułu dowiesz się:

  • Carrefour rusza z akcją "Niskie ceny jak dawniej",

  • Jakie produkty będzie można kupić taniej,

  • Jak długo potrwa kampania.

Carrefour tnie ceny

Carrefour Polska podkreśla w komunikacie prasowym, że postawił sobie za cel wprowadzenie atrakcyjniejszych cen na podstawowe artykuły. W związku z tym w czwartek 7 stycznia sieć wystartowała z nową kampanią „Ceny niskie jak dawniej” w ramach której przygotował specjalną ofertę produktów w promocyjnych cenach. Wśród nich znajdą się m.in. produkty znanych marek dostawców i marki Carrefour, artykuły ekologiczne, regionalne i lokalne.

Na tym jednak nie koniec, gdyż Carrefour Polska informuje również o obniżce cen na 1000 produktów pierwszej potrzeby, wskazanych przez klientów jako ważne dla nich i najbardziej potrzebne.

Sieć podkreśla, że klienci będą mieli „gwarancję atrakcyjnej ceny na produkty codziennej potrzeby, a koszt zakupów artykułów spożywczych, kosmetyków, chemii gospodarczej oraz karmy dla zwierząt zostanie obniżony w wyraźnie odczuwalny sposób”.

- Poprzez naszą kampanię „Ceny niskie jak dawniej” chcemy pokazać klientom naszą nową ofertę produktów w atrakcyjnych cenach, takich, jak z najlepszych pamiętanych przez nas czasów. Kampanię wspiera atrakcyjna komunikacja w mediach, odwołująca się do sentymentu i przyjemnych wspomnień – komentuje cytowany w komunikacie prasowym Michał Sacha, dyrektor marketingu, digital, IT, e-commerce i usług finansowych Carrefour Polska.

– Ostatnie miesiące były dla naszych klientów trudne, tym bardziej więc chcemy dać im poczucie bezpieczeństwa finansowego podczas codziennych zakupów, nawiązując do cen niskich jak dawniej – dodaje.

Carrefour Polska przypomina również w komunikacie, że w ramach wdrażanej od 2018 roku strategii Transformacji Żywieniowej sieć zapewnia konsumentom stały dostęp do wysokiej jakości produktów spożywczych w przystępnych cenach, w tym świeżych warzyw i owoców od zaufanych lokalnych dostawców oraz certyfikowanych produktów bio. Produktów tych jak zapewnia Carrefour nie zabraknie w najnowszej kampanii sieci.

Jak długo potrwa kampania?

Kampania „Ceny niskie jak dawniej” jak informuje w komunikacie Carrefour Polska ma potrwać cały rok i obejmie wszystkie super- i hipermarkety oraz e-commerce Carrefour.

Przypomnijmy, że pod szyldem Carrefour Polska działa w naszym kraju w sumie ponad 900 sklepów w sześciu formach (supermarkety, hipermarkety, sklepy hurtowo-dyskontowe, osiedlowe i specjalistyczne, a także sklep internetowy). Sieć jest również właścicielem sieci 20 centrów handlowych o łącznej powierzchni ponad 230 000 GLA oraz sieci ponad 40 stacji paliw.

Tagi:

Radosław ŚwięckiAutor

Redaktor Biznesinfo. Absolwent dziennikarstwa na UW. Wielbiciel politycznych biografii i zagranicznych stacji radiowych (zwłaszcza w językach, których nie rozumiem). Przed BiznesInfo związany z B2-biznes.pl, Forum Samorządowe i Magazynem THINKTANK.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@biznesinfo.pl

Podobne artykuły

pixabay, jarmoluk

Handel

H&M zwolni 1500 pracowników. Firma zaoszczędzi w ten sposób 190 mln dolarów

Czytaj więcej >
Zakaz sprzedaży alkoholu w Polsce. Biskupi naciskają.

Handel

Producenci alkoholi zwiększają produkcję. Szykują się na podwyżkę akcyzy

Czytaj więcej >
Biedronka

Handel

Mandat za wzięcie żywności ze śmietnika Biedronki. Jest wyrok sądu

Czytaj więcej >

Handel

Polska będzie handlować z Katarem nie tylko LNG

Czytaj więcej >
Marek BAZAK/East News

Handel

Nadchodzące święta będą drogie. Prezenty jednak muszą być

Czytaj więcej >

Handel

Niedziele handlowe. W 2023 roku będzie ich jeszcze mniej

Czytaj więcej >