Bilety lotnicze za darmo? Serwery przeżyją szturm. Łowcy okazji nie przepuszczą takiej promocji
Pxhere
Autor Stanisław Węgrowski - 30 Grudnia 2019

Wielka linia lotnicza rozda 50 tys. biletów. Możesz się na nie załapać

Bilety lotnicze zostaną rozdane przez linie lotnicze Japan Airlines. Narodowy przewoźnik zamierza rozdać 50 tysięcy biletów na połączenia krajowe z okazji przyszłorocznych letnich igrzysk olimpijskich, które odbędą się w Tokio.

Bilety lotnicze za darmo

Japońskie linie lotnicze przygotowały specjalną promocję dla klientów. Japan Airlines zamierza rozdać 50 tysięcy biletów lotniczych w obie strony - podaje Bankier. Darmowe bilety lotnicze mają zachęcić turystów do podróży po różnych regionach Kraju Kwitnącej Wiśni, a przy okazji może to sprawić, że Tokio nie będzie obciążone ogromną ilością turystów w trakcie letnich igrzysk olimpijskich. Najważniejsza sportowa impreza odbędzie się w Tokio w terminie od 1 lipca do 30 września.

Żeby załapać się na darmowe bilety lotnicze, trzeba być zarejestrowanym poza Japonią w programie Mileage Bank. Warto podkreślić, że dopiero po paru dniach od momentu wysłania wniosku zainteresowani otrzymają informację o tym, dokąd wyjadą.

Ostatnie dni na dopełnienie nowego obowiązku. Inaczej zapłacisz kilka tysięcy złotych karyOstatnie dni na dopełnienie nowego obowiązku. Inaczej zapłacisz kilka tysięcy złotych karyCzytaj dalej

Aplikować mogą grupy maksymalnie do czterech osób, a do wyboru będą dostępne cztery lokalne destynacje. Rejestracja w programie jest bezpłatna. Składanie wniosków rozpocznie się w lutym 2020 roku.

Letnie Igrzyska Olimpijskie 2020 będą 32. w historii, a Japonia zorganizuje je drugi raz. Tokio było już gospodarzem Letnich Igrzysk w 1964 roku.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Antyfake - najpopularniejszy portal fact-checkingowy. Najważniejsze informacje
  2. Biznes Info. Codzienne wieści ze świata biznesu i finansów
  3. IBERION grupą mediową przyszłości. Jakie wartości wyznaje firma?
  4. Biznes Info - portal o finansach małych i dużych
  5. Do końca roku musisz mieć specjalne konto do rozliczeń z fiskusem. Ma je dopiero 200 tys. Polaków
  6. Antyfake to prężnie rozwijający się portal fact-checkingowy. Walczy z dezinformacją w sieci

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj biznesinfo.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News